Our Classes

About School

Integer in justo euismod nulla feugiat lacinia non porta velit. Vestibulum vulputate purus sit amet vestibulum ultrices mauris malesuada.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elementum sem ligula. Phasellus eleifend vel justo sit amet volutpat. Duis vitae maximus ligula, nec mattis libero. Donec eget felis odio.

27

professional teachers

54

learning groups

590

happy students

8

music classes

Testimonials

What our clients say

Таісія Шиянова
викладач англійської мови

Деякий час назад зрозуміла, що уроки у викладача по вокалу схожі зі сповіддю. Приходиш і все видно і все чути в пісні: – який в тебе настрій; – як ти спав; – коли ти їв; – що у тебе на душі зараз. Особливо останнім 🙂 І не втомлююся повторювати – які співаки трудяги, орачі і невгамовні самоувдосконаветелі! Стільки енергії і зусиль за 45 хвилин мого заняття, що я виходжу звідти мокра) Іноді задоволена, іноді ні, тому що, безумовно, вчитися правильно співати і ДИХАТИ дуже важко. Так, дихати) І утримувати дихання. І не боятися видавати звуки. І не кричати від відчаю, а співати, передаючи емоції, які заклав автор слів, які ти сам вкладаєш в цю пісню. І все це відбувається під чуйним, ненав’язливим і підтримуючим керівництвом викладача. Веліке дякую Галині Волощук за весь цей процес! )) Вона зараз та людина, яка кожного разу ніби чує сповідь з моїх вуст) ДЯКУЮ)

Ліза
5 років

Хочу подякувати викладача студії вокалу “Муза” Галину Волощук, за талант викладати і зацікавлювати учнів. Наша сім’я переїхала до Києва з Харкова, і ми довго шукали школу для своєї маленької п’ятирічної донечки. Помінявши дві школи, ми прийшли в “Музу”. Прогрес, ми побачили вже через місяць, а через три, дочка незважаючи на свій вік, вже брала участь в конкурсах і зайняла два призових місця. У цій студії вокалу є система навчання і чіткі завдання, чудові викладачі які працюють на результат. Хочеться сказати: “Величезне спасибі!” – за професіоналізм і людські якості. Будемо брати участь і з нетерпінням чекати нових концертів! С ув. Іванова Ірина, мама п’ятирічної учениці студії вокалу “Муза”

Маргарита Розумец
співачка

Доброго всім дня! Цей пост для тих, хто такоже хоче співати в Китаї і Взагалі для всіх. Якщо співати ви вмієте (можливо, у вас навіть є спеціальне освіту), займайтеся з педагогом по вокалу перед поїздкою. По-перше, потрібно підтримувати себе у формі, по-друге, педагог може навчити новому і дати корисні поради (знадобиться). Вибирайте того, хто підходить вам по духу. Процес буде легше, приємніше і ефективніше, якщо ви “на одній хвилі”. Пам’ятайте про те, що ви прийшли вчиться, тому слухайте, що вам говорять і не лінуйтеся. Це ж вам потрібно в першу чергу. Для тих, хто хоче займатися або навчитися таки співати (можливо це), зверніться до Galina Voloshchuk (Школа вокалу МУЗА). Кого раджу – знаю особисто (можу похвалитися досвідом). Поки ви почали займатися, я пішла далі писати поради для вас. Продовження в рубриці # поювкітае Бережіть себе!

Ольга Лончакова
стиліст

Уже більше місяця моїм джерелом натхнення є уроки вокалу) Я не готуюся до вокальному конкурсу, і не збираюся підкорювати велику сцену). Мені захотілося розкрити свій вокальний потенціал, “поставити голос”, тому що це важливий інструмент для роботи з аудиторією. І впевнено почувати себе в караоке). Що дивно, за місяць роботи, завдяки професіоналізму, підтримки і часом наполегливості, викладача Галини, я “знайомлюся” зі своїм голосом, якого ніколи не чула). Це не про те, коли ви його чуєте в запису. Завдяки регулярним розспівування, правильному диханню, розслабленості тіла і артикуляції ваш голос починає звучати по-іншому. Я ніколи не вважала, що у мене видатні вокальні здібності, хоча і закінчила музичну школу. Тому те, що я чую зараз, для мене неймовірно). І головне, я не розумію як це відбувається) Це настільки зміцнює впевненість в собі і дає стільки позитивної енергії, що не можу не поділитися). До речі, за словами Галини більшість клієнтів, дорослі, які не мають професійної освіти, але з великим бажанням співати.) Із задоволенням рекомендую засновницю і викладача школи вокалу “Муза” Galina Voloshchuk.

Антон Голіков
IT сфера

Я встиг попрацювати з багатьма викладачами і з упевненістю можу сказати, що в студії “МУЗА” одні з кращих викладачів, з якими мені доводилося мати справу. Кожен викладач специфічний, у всіх є свій стиль, своя методіка. У мене було багато сумнівів і страхів перед тим, як вперше піти в школу вокалу. Тепер я розумію, що все це було марно. Бажаю вам не повторювати моїх помилок – чим раніше ви почнете, тим більше днів, хвилин і годин в життя ви будете співати красиво. “Співати добре, а добре співати – ще краще” 🙂 Галя цікавим чином поєднує в собі м’якість і наполегливість – ви ніколи не відчуєте будь-якого дискомфорту в роботі з нею, при цьому вона завжди доб’ється потрібного результату 🙂 Зараз я відчуваю кардинальну між тим, яким був мій вокал до початку занять, і тим, що я зараз роблю. При цьому я продовжую працювати з Галею, ставити нові цілі і відкривати нові можливості, які знаходять застосування в моїй творчості. Хай буде з вами “Муза” 🙂

Надія Товпига
викладач з вокалу

Особисто моя думка – співати – це здорово! Вмієш, не вмієш … Навчитися можна всьому. Головне – від душі! А вчитися співати – це ще й приємно-корисне проведення часу, натхнення, нові можливості, шанс виразити себе і купа позитиву. Коли я приходжу до Музи, в якому б настрої не була, після заняття завжди виходжу зі школи з посмішкою на обличчі, приємними відчуттями в горлі і величезним бажанням вдосконалювати свої таланти. Дякую, Вам за вашу роботу! teachers Надія Товпига - викладач з вокалу

Our Media

See what our students can do

Pellentesque mattis mauris ac tortor volutpat, eu fermentum sapien euismod. In id tempus metus. Donec eu volutpat nibh, in maximus ligula.