ПозвонитьПозвонить
Viber BotViber Bot
Telegram BotTelegram Bot
InstagramInstagram

Частина восьма: Як нас «захоплює» звук


Минулої статті наша школа вокалу у Києві про те, як наші предки використовували силу звуку. Слід зазначити, що у фольклорному вокалі, «голосом не брехали», тобто не намагалися зробити його красивішим, ніж він є.

Естрадний вокал має дещо іншу манеру звуковидобування, ніж фольклорний. Школа естрадного вокалу передбачає напрямок звуку вгору. У народному співі застосовується «передній резонатор», коли звук спрямовується не вгору, тому, кому він призначається.

Щоразу, коли ми відтворюємо голосом звук, ми «втягуємо» у процес проживання цього звуку свого співрозмовника. Ця людина знаходиться у нашому вібраційному звуковому полі. Вібрації впливають на нього і, залежно від його ступеня сприйнятливості, резонують із ним.

Саме тому ми «заражаємося» сміхом, тугою, розпачом тощо. і ще деякий час носимо у собі стан іншої людини, переданої нам у вигляді звуку. Найчастіше ми навіть не усвідомлюємо, чому змінився наш настрій і навіть фізичний стан. А все тому, що ми перейняли «звучання» когось, коли проходили повз (у прямому та переносному сенсі).

Педагоги з вокалу, поряд із фахівцями у сфері психіатрії та психології, стверджують, що заняття вокалом дозволяють не лише опрацювати окремі психоемоційні стани, а й відкоригувати окремі риси особистості. Поступово зникають сором’язливість, замкнутість та агресія.

Агресія та жорстокість неритмічні. Тоді як наш світ підпорядкований різним ритмам. Тому вони несуть у собі вібрацію руйнування, ламають гармонію мелодій, що переплітаються. Вони погіршують фізичний стан людини, оскільки переживання негативних емоцій супроводжується збитим ритмом дихання. І це позначається в роботі органів.
Тому, якщо ви хочете покращити своє самопочуття на душевному, духовному та фізичному рівні, запишіться до школи вокалу для початківців. Уроки співу – це чудова вокалокотерапія.

субота лютий 19th, 2022
Category: Статті