ПозвонитьПозвонить
Viber BotViber Bot
Telegram BotTelegram Bot
InstagramInstagram

Частина четверта: внутрішні органи та енергетичні центри


Дослідження впливу занять вокалом на стан внутрішніх органів та енергетичних центрів проводилося керівником наукового дослідницького Центру музичної терапії Сергієм Вагановичем Шушарданом. Було встановлено, що правильне дихання, якому насамперед навчають уроки вокалу для початківців, провокує різку активацію всіх резервних можливостей організму.

Естрадний вокал активує енергетичні центри, що управляють життєво важливими фізіологічними системами та внутрішніми органами.

Курси вокалу благотворно впливають на стан:
залоз внутрішньої секреції,
+нирок,
+серця,
+щитовидної залози,
+гортані.

Вокал, уроки якого відвідуються регулярно, здатний вилікувати бронхіальну астму, гайморит та інші захворювання дихальних органів.
У більшості випадків, у звичайному житті ми дихаємо верхньою та нижньою частинами легенів. Це створює гіпервентиляцію. Ми заковтуємо кисень надміру, і на це витрачається зайва енергія. Школа вокалу допомагає налагодити правильне дихання та навчитися дихати нижньою частиною грудної клітки. Таке дихання найекономніше. Це чудове тренування.

Використовуючи медико-акустичні технології, Сергій Шушардан досліджував вібрацію внутрішніх органів, зробив математичні розкладки та здійснив їх аналіз, результати якого стали основою для формування акустичного масажу.

Ось що писав учений: «Чи можете зробити масаж печінки руками? Ні. Це неможливо. А вібрація звуку дозволяє відновити правильний кровообіг та видалити застої. Ми провели експеримент: дитина 9-ти років з тяжкою формою бронхіальної астми паралельно пройшла курс терапевтичного лікування та вокалотерапії. Його фізичний стан кардинально помінявся. Раніше медикаментозне лікування таких ефектів не давало. Після цього пацієнт став відвідувати школу вокалу для дітей. Протягом року хвороба практично зникла.
Таким чином, звук, який ми видаємо під час співу, дозволяють впоратися навіть із тяжкими недугами.

п'ятниця січень 21st, 2022
Category: Статті