ПозвонитьПозвонить
Viber BotViber Bot
Telegram BotTelegram Bot
InstagramInstagram

Частина перша: Значення вокалу для людства та людини.


Спів був першим, мова з’явилася згодом! Такий висновок було зроблено іспанським ученим, фольклористом та белетристом, Федеріко Гарсією Лорком. І слід зазначити, що цей висновок був повністю науково обґрунтований, а не висунутий як теорія. На його думку, спів відігравав не менш важливу роль у розвитку людства, ніж інші аспекти еволюції, тому що давало можливість вираження своїх емоцій, було способом обміну інформацією та єднання у групи.

Здатність виявляти емоції та почуття за допомогою голосу найкращим чином можна реалізувати та розвинути, відвідуючи заняття вокалом. Якщо навчитися висловлювати свій внутрішній стан за допомогою голосу, людина отримує ефективний, доступний і безкоштовний засіб не тільки для самовираження, але і для зняття внутрішньої напруги і навіть відновлення правильної роботи внутрішніх органів.
Такі найбільші уми як Платон, Аристотель і Піфагор вказували у трактатах на цілющу здатність музики. На їхню думку, музика не тільки усуває порушення гармонії в тілі людини, а й є основоположним порядком у Всесвіті. Звук – це основа Всесвіту. Тому компоненти музики – ритм і мелодія – здатні впливати на емоційний стан людини та стан її організму.

Етика Піфагора містить таке поняття як “евритмія” – здатність людей до знаходження потрібного ритму в кожному з видів життєдіяльності:
– в іграх,
– жестах,
– поведінці,
– вчинках,
– у думках,
– у мові,
– при народженні,
– при смерті.

Людина розглядається як своєрідний мікро-всесвіт, зі своєю будовою. І якщо знайти правильний ритм, можна підключитися до ритму всесвіту. Навчання вокалу за часів Піфагора було дуже популярним. Піфагор відомий як філософ, який порівнював життя суспільства із музичними інструментами.

Демокріт також вважав, що музика та спів допомагають вилікуватися від головного болю та інших недуг. Для лікування інфекцій він порадив слухати флейту.
Музикотерапія активно використовується і в сучасній медицині. Але найефективніший вплив на стан нашого тіла надає вокал. Як це відбувається, читайте у наступній статті нашої школи вокалу.

понеділок грудень 6th, 2021
Category: Статті