ПозвонитьПозвонить
Viber BotViber Bot
Telegram BotTelegram Bot
InstagramInstagram

Естрадний вокал. Що за вид мистецтва. Чим відрізняється від інших видів вокалу


Як стає зрозуміло вже з самої назви – естрадний вокал безпосередньо пов’язаний з естрадою. З усіх видів вокалу він найбільшь популярний і поширений. Має безліч відтінків, різну палітру образів, поєднує різні напрямки та стилі.

Стилі естрадного вокалу

До естрадного вокалу відносяться:

  • сучасні авторські пісні,
  • шансон,
  • рок-композиції,
  • народні наспіви в сучасних обробках,
  • джазові твори і т.д.

Навчання естрадному вокалу

Курси естрадного вокалу дають можливість проявити здібності початківця або вже досвідченого вокаліста за допомогою величезної палітри вокальних технік. Піднести будь-яку пісню в бажаному драматичному виконанні. Прикладів безліч і ми зустрічаємо їх в повсякденному житті постійно: народні старовинні пісні в цікавій сучасній обробці, виконання відомих рок композицій в більш м’якому естрадному стилі і т.д. У такій «переробці», пісні, які раніше мали вузьке коло шанувальників, стають мега популярними хітами.

Естрадний вокал – це досить гнучкий жанр вокального мистецтва, навчитися якому можна в школі вокалу в Києві. Уроки естрадного вокалу дозволять продемонструвати свій голос і артистичні здібності з найпривабливішої сторони. Наші педагоги з вокалу знають техніки, завдяки яким можна одну і ту ж пісню заспівати по-різному, так, щоб акцентувати увагу на сильних сторонах і родзинку голосу будь-якої людини.

Акцент на голос

Деякі вважають, що естрадний вокал – це щось на кшталт вокалу академічного і, як окремий жанр мистецтва його виділяти не варто. Що сучасні технології і професійна музична апаратура дають можливість записати фантастично красиву фонограму, навіть якщо співає людина, якій, так би мовити, «ведмідь на вухо наступив».

Безумовно, у своїй практиці наша вокальна школа використовує при записі пісень різні звукові ефекти, так як співпрацює з кращими студіями звукозапису. Це невід’ємна частина естрадного вокалу. Але все ж, головний упор навчання вокалу йде на розвиток голосу.

Уроки вокалу включають:

  • розспівування і різні вправи на розвиток голосового апарату,
  • заняття на розвиток дикції і артикуляції,
  • вправи для розширення голосового діапазону,
  • вивчення вокальних технік.

Ми використовуємо як традиційні методики, так і авторські програми і це дає чудовий результат, прикладом якого є досягнення наших учнів.

неділя жовтень 24th, 2021
Category: Статті