ПозвонитьПозвонить
Viber BotViber Bot
Telegram BotTelegram Bot
InstagramInstagram

Голос правдивіше, ніж очі


Всі знають вислів, що очі – дзеркало душі. Але в давнину люди вважали, що дзеркалом душі є голос. Знаменитий філософ Ошо говорив, що голос – це джерело світанку і справжньої свободи. А по слова хазрата Інайаята Хана – індійського філософа, пізнання таємниць звуків дає можливість пізнати справжні таємниці Всесвіту.

Голос – головний інструмент спілкування і взаємодії між людьми. Голос дозволяє привернути до себе людину, або відштовхнути. Він каже нам про людину більше, ніж очі. Їх можна приховати під темними окулярами, погляд відвести в сторону. А є люди, як кажуть «зі скляними очима», за висловом яких взагалі нічого неможливо зрозуміти.

У той час як голос може багато розповісти про внутрішній стан співрозмовника:
– Якщо людина перебиває і починає, не дослухавши, відповідати на нього – він роздратований або наляканий.
– Прискорений темп говорить про невпевненість.
– Підвищує голос, коли втрачає контроль.
– Збивається – бреше і т.д.

Але, управляти голосом можна навчитися. У цьому допоможе школа вокалу Київ. Так само як і професійні актори вчаться в акторських школах висловлювати будь-яку емоцію, і викликати її у глядачів, так само і курси вокалу дозволяють управляти голосом і використовувати його як потужний інструмент для гармонізації свого внутрішнього світу і налагодження комунікацій з оточуючими.
Голос – візитна картка людини. Заняття вокалом дозволяють зробити його гарним і сильним.

понеділок червень 7th, 2021
Category: Статті