Індивідуальні заняття вокалом

Де правильно навчитися вокалу?Відповідь досить проста. Приходьте в нашу студію. Ми пропонуємо вам індивідуальні заняття вокалом для дорослих та дітей. Наші педагоги, для кожного бажаючого співати, підберуть спеціальну методику навчання.

Хто може у нас займатися?

І початківці, і професіонали мають можливість занять з професіоналами-педагогами в спеціалізованому приміщенні з наявністю якісного обладнання. На заняттях проводиться: аналіз ваших вокальних даних, постановка голосу, співочого дихання і вокальної опори.

Графік роботи

Заняття естрадним вокалом можуть проводитися за індивідуальним графіком. Дуже зручні заняття по абонементу. Він розрахований на місяць, є можливість перенесення одного заняття протягом цього терміну. Абонемент включає в себе 8 занять тривалістю по 45 хвилин і вартістю 2 500 гривень, 60 хвилин – 2 900 гривень.

Варто відвідати індивідуальне заняття і переконатися, що естрадний вокал – це для вас!

Приходьте, ми чекаємо!

Що дає індивідуальне заняття?

Правильний розвиток діапазону, голосу – уроки естрадного вокалу дозволять вам зняти тілесні та психологічні зажими. Педагоги ретельно займаються такою роботою, як постановка голосу, добірка репертуару, розвиток артикуляційного апарату і т.п.

Проводиться підготовка в музичні заклади різного рівня. Наші випускники блискуче навчаються в Київському інституті імені Глієра, в інституті культури, в училище циркового та естрадного мистецтва.

Естрадний вокал дасть можливість участі в різних шоу. За вашим бажанням проводиться підготовка до різних конкурсів, таким як «Х-фактор», «Євробачення», «Фабрика зірок». Багаторазово дітки, котрі відвідували наші заняття вокалом, були учасниками «Дитячого Євробачення».