ПозвонитьПозвонить
Viber BotViber Bot
Telegram BotTelegram Bot
InstagramInstagram

Кава та спів


Чи допомагає нам кава та інші, кофеїнові напої? Приносять користь або негативно впливають на здоров’я? Це вічне питання ніколи не шкідливо обговорити.

Ми живемо в мінливому світі, його рух нарощує швидкість, і ми, слідуючи його правилам, іноді хочемо взяти зі свого тіла всі можливі ресурси, щоб бути конкурентноспроможними, рухливими і успішними.
Деякі виконавці допомагають собі в моменти, коли необхідна додаткова енергія, не тільки каву, але і напоями-енергетиками. Ми впевнені, що кофеїн дозволяє нам підстьобувати організм, таким чином підвищуючи нашу майстерність.
Було проведено експериментальне дослідження, в ході якого 250 грам кофеїну було розподілено між 8 добровольцями в якості таблеток. Кофеїн впливав на якість голосу кожного суб’єкта: це визначалося за допомогою ларінгографіі, а також виміром кров’яного тиску під час виконання пісні «З днем ​​народження тебе». Голосовим зв’язкам потрібно багато рідини під час напруги, щоб працювати ефективно, а кофеїн – це висушує тканини тіла елемент. Напевно помічали, що іноді кави може діяти як сечогінний. Сухі голосові зв’язки, як правило, натягуються, так що це ускладнює витривалість голосу та звужує діапазон звучання.
Так що незаперечно одне: чим більше кави ви споживаєте, тим гірше працює ваш голос.
Вчені, що працюють в області вокальних даних, одностайні: кожному виконавцю необхідно пити по 6-8 чашок води в день. Це допомагає зв’язкам вібрувати під меншими потоками повітря з легенів, відповідно, йде менше напруги на діафрагму.
Адекватно зволожені зв’язки швидше відновлюються і легше пручаються можливим травмам при взятті високих або тривалих нот, при різкому крику.
Якщо ви п’єте достатню кількість води в день, то можете не відмовлятися від кави, але краще обмежитися однією чашкою в день. Однак уникайте пити цю чашку перед тим, як репетируєте або виступаєте. І вибирайте розчинну каву, а не фільтровану або зварений в турці: там кофеїну ще більше.
Так, кофеїн дійсно добре впливає на організм і ефективно «підштовхує» його, коли необхідно, але негативні наслідки дії кофеїну переважують. І для співаків це особливо актуально.

Муза-дійсно надихає!

субота листопад 30th, 2019
  • 0
Category: Статті