Сирі яйця

Найпоширеніший міф, що для гарного голосу потрібно пити сирі яйця. Ми бачили таку картину в багатьох фільмах і мультфільмах. Насправді це марна трата часу і грошей. Ще й досить шкідлива. У яйцях можуть міститися сальмонели, які можуть сильно нашкодити здоров’ю. Але якщо ви все-таки хочете спробувати, використовуйте перепелині.

Заняття спортом

Фізичне навантаження в розумних межах дуже корисна для вокаліста. Аеробіка, біг, йога, фітнес і навіть вправи з гантелями розвивають ваші легені, зміцнюють м’язи і сприяють загальному поліпшенню фізичного стану і здоров’я. А ось піднімання штанги, якщо ви відвідуєте уроки вокалу для дорослих Київ, протипоказано. Піднімаючи тяжкість, ви затримуєте дихання. Зв’язки відчувають колосальне напруження, здатне завдати шкоди голосовому апарату.

Коньяк

Багато знаменитих співаків ділилися «секретом» зняття напруги перед виходом на сцену, який полягав в прийняття стопочки коньячка. Для подолання страху і тривоги краще використовувати психологічні методи. Бувають випадки, коли дійсно потрібно швидко відновити голос. В такому випадку робиться спеціальна суміш, що складається з 30 гр. Коньяку, яєчного жовта і меду. Але даний спосіб можна використовувати виключно, якщо вам це дозволить викладач по вокалу.

Ринопластика

Багато співаків, які придбали вже досить широку популярність, вдаються до цього методу, щоб подобатися своїм шанувальникам ще більше. Однак, зміна форми носа за допомогою хірургічного втручання, є втручанням в найважливішу частину вашого голосового апарату. І як після цього зміниться ваш голос невідомо.

Розбитий келих

Вищою формою вокального мистецтва вважається здатність розбити келих силою голосу. Насправді це можна віднести до виду трюків. Келих повинен складатися з найтоншого скла і його необхідно змусити резонувати за допомогою голосових вібрацій. Як це зробити, можна знайти в інтернеті. Звичайно, якщо ви тільки почали відвідувати уроки вокалу для початківців, вам такий трюк не під силу. Але навіть досвідченим вокалістам не радимо його робити. Просто виходячи із заходів безпеки.

Муза-надихає!

неділя травень 24th, 2020
Category: Статті