ПозвонитьПозвонить
Viber BotViber Bot
Telegram BotTelegram Bot
InstagramInstagram

Наскільки важливо проводити розспівку перед заняттям і виступом?


Вокальна розспівка є невід’ємною частиною процесу постановки голосу і має величезне значення:

• Дозволяє «розігріти» голосовий апарат перед заняттям.• Психологічно налаштовує на вокальну діяльність.• вдосконалює вокальні навички та прийоми.Дана вправа може вибірково тренувати і доводити до автоматизму окремі вокальні техніки (наприклад, гроул, скрім), а також розширювати голосовой діапазон і брати окремі ноти.

Фізіологічне значення розспівування

Голосові зв’язки людини складаються з м’язових волокон, як і інші м’язи тіла. Тому вони так само піддаються тренуванню і розвитку. Суть розспівування і полягає в тому, щоб за допомогою різних методик опрацьовувати і зміцнювати голосові зв’язки. В процесі розспівування м’язи голосового апарату розігріваються і наводяться в тонус. Іншими словами, вона виконує ту ж роль, що розминка для спортсменів. Тому будь-яке заняття з вокалу починається з розспівування, яка триває 5-7 хвилин.

Розспівка необхідно і перед кожним виступом. Ігнорувати це правило не варто, щоб не нашкодити своєму голосовому апарату і налаштувати його на гарне звучання. Адже недостатньо розігріті зв’язки в найвідповідальніший момент можуть вас підвести. І доведеться червоніти перед публікою.

Початок розспівування

Перш ніж приступити до самої розспівування педагоги з вокалу рекомендують «розігріти» все тіло, щоб поліпшити циркуляцію крові. Для цього буде достатньо зробити декілька нахилів і присідань.

Розспівку необхідно починати, прийнявши зручну позу, в якій діафрагма буде розгорнута, а тіло не напружене. Потім зробити глибокий вдих і на видиху промимрив – «м-м-м» з ​​такою гучністю, як ви зазвичай розмовляєте. Пару хвилин такого мукання досить, щоб розігріти зв’язки. Після цього можна приступати до більш складним елементам розспівки.

Муза-дійсно надихаємо!

субота листопад 30th, 2019
  • 0
Category: Статті