Вибрати школу вокалу нелегке завдання, Але іноді більший стрес викликає наступний крок: прийти в школу на перший урок вокалу. Ви не знаєте, чого очікувати від заняття, що попросить педагог по вокалу вас заспівати і як взагалі зрозуміти, що перед вами професіонал. Зі статті ви дізнаєтеся, яким повинен бути перший урок вокалу, про що потрібно пам’ятати і чого не варто боятися.

Найчастіше в школах вокалу перше заняття називається «пробним».

Він дає відмінну можливість познайомитися не тільки з педагогом по вокалу, але й зі школою. Пробний урок потрібен вам, щоб оцінити, наскільки професійний педагог по вокалу, якого пропонує школа.

На пробному занятті з вокалу педагог запитає про ваш досвід в музиці, чи займалися ви раніше співом і яка мета занять зараз. Якщо майбутній наставник не цікавиться цими простими речами, задумайтеся – а чи хоче він вас чомусь навчити? Адже чим більше педагог буде знати про ваш голос, тим легше йому буде з ним працювати.

Далі підуть розспівування і оцінка вашого діапазону, тембру, почуття ритму, вміння тримати дихання і чіткості вимови. Не бійтеся, вам про це думати не треба, на це і є педагог по вокалу!

В кінці уроку він винесе вердикт про ваші вокальні дані – скільки потрібно займатися, як швидко можуть з’явитися перші результати і який репертуар вам більше підходить. Ви ж спробуйте не оцінювати себе і отримувати задоволення від співу і спілкування.

Записавшись на урок вокалу по телефону, прийдіть на перше заняття заздалегідь. Так у вас буде небагато часу озирнутися. Навіть якщо вам все сподобалося на сайті школи, коли ви вибрали її через інтернет, варто познайомитися з навколишнім оточенням.

Ось що потрібно оцінити на першому уроці вокалу:

– Обстановка. Комфортний інтер’єр і кольорова гамма будуть плюсом.

– Оснащеність школи якісною апаратурою.

Прийшовши на урок вокалу постарайтеся оцінити, звучання інструментів і обладнання. Переважно розспівуватися в класі під фортепіано або електронне піаніно, а не під дешевий синтезатор з укороченою клавіатурою.

– Якщо ви вперше співаєте в мікрофон, орієнтуйтеся на те, що чітко себе чуєте в колонках. Голос звучить ясно і голосно, а не глухо, вам не доводиться напружуватися, щоб перекрикувати музику. Це означає, що в школі вміють налаштовувати мікрофон індивідуально під кожен голос.

І так, мікрофон має бути в кожному доброму класі вокалу! Не бійтеся брати його в руки. Мікрофон – ваш інструмент.

Педагог по вокалу повинен вам подобатися з першого погляду. Відносини учитель-учень досить делікатні, від них залежить наскільки добре розкриється ваш співочий талант.

На пробних уроках вокалу часто люди бояться видати перший звук, але йдуть на свої страхи і беруть в руки мікрофон. Бажання красиво заспівати перемагає їх горе, і вже через кілька місяців голос звучить впевненіше, а через півроку учні виступають в концертах і спокійно почуваються на сцені.

 

Муза-дійсно надихає!

субота листопад 2nd, 2019
  • 0
Category: Статті