ПозвонитьПозвонить
Viber BotViber Bot
Telegram BotTelegram Bot
InstagramInstagram

Ціни на уроки вокалу

Індивідуальні заняття з вокалу для дорослих і дітей відбуваються 2 рази в тиждень,

Знижка на уроки вокалу 16 занять -5%, 32 заняття -10%

Індивідуальні

1/45 хв 400 грн.
4/45 хв 1400 грн.
8/45 хв 2500 грн.
8/60 хв 2900 грн.

Для малюків

8 уроків по 30 хв
вартість 1600 грн.
вік від 4-6 років
усі філіали

Для бізнесу

200 грн.
вік від 20 лет
від 5-10 чоловік
у вас в офісі

Подарунок

8/45 хв. 2500 грн.
електронний
сертифікат
музичний бокс

Правила відвідування занять

 1. Запізнення учня на урок не впливає на зміну ціни і тривалість заняття.
 2. Оплата абонемента відбувається в день закінчення попереднього. Оплата відбувається однією сумою, без поділу на частини. Якщо оплата не відбувається своєчасно, то оплата поурочна.
 3. Групові заняття не переносяться і не відпрацьовуються.
 4. Попередження про відсутність на уроці приймається тільки до 18:00 вечора, напередодні дня занять. Попередження, що вранці або в день занять не вважаються передчасними і відзначаються в абонементі за замовчуванням.
 5. Дія абонемента становить 2 місяці після його активації. Після закінчення цього часу, дія абонемента автоматично припиняється.
 6. Заняття переносяться і відпрацьовуються протягом абонемента 2 рази.
 7. Присутність гостей на уроках можлива тільки за попередньою домовленістю з викладачем.
 8. Поурочная оплата не передбачає занять в постійному графіку. Запис поурочних занять буде відбуватися за відсутності учнів, що навчаються за абонементами або у вільний для викладача час, що узгоджується за день до занять.
 9. Школа має право змінити викладача протягом абонемента, якщо це необхідно.
 10. Завершення процесу навчання з ініціативи учня не передбачає повернення коштів по залишку абонемента. У разі завершення процесу навчання з ініціативи викладача – сума залишку по абонементу повертається.
 11. Ми гарантуємо успішний курс, який залежить від працьовитості студента, домашньої і класної роботи, а також систематичного відвідування.

Відгуки

Таісія Шиянова
викладач англійської мови

Деякий час назад зрозуміла, що уроки у викладача по вокалу схожі зі сповіддю. Приходиш і все видно і все чути в пісні: – який в тебе настрій; – як ти спав; – коли ти їв; – що у тебе на душі зараз. Особливо останнім 🙂 І не втомлююся повторювати – які співаки трудяги, орачі і невгамовні самоувдосконаветелі! Стільки енергії і зусиль за 45 хвилин мого заняття, що я виходжу звідти мокра) Іноді задоволена, іноді ні, тому що, безумовно, вчитися правильно співати і ДИХАТИ дуже важко. Так, дихати) І утримувати дихання. І не боятися видавати звуки. І не кричати від відчаю, а співати, передаючи емоції, які заклав автор слів, які ти сам вкладаєш в цю пісню. І все це відбувається під чуйним, ненав’язливим і підтримуючим керівництвом викладача. Веліке дякую Галині Волощук за весь цей процес! )) Вона зараз та людина, яка кожного разу ніби чує сповідь з моїх вуст) ДЯКУЮ)

Ліза
5 років

Хочу подякувати викладача студії вокалу “Муза” Галину Волощук, за талант викладати і зацікавлювати учнів. Наша сім’я переїхала до Києва з Харкова, і ми довго шукали школу для своєї маленької п’ятирічної донечки. Помінявши дві школи, ми прийшли в “Музу”. Прогрес, ми побачили вже через місяць, а через три, дочка незважаючи на свій вік, вже брала участь в конкурсах і зайняла два призових місця. У цій студії вокалу є система навчання і чіткі завдання, чудові викладачі які працюють на результат. Хочеться сказати: “Величезне спасибі!” – за професіоналізм і людські якості. Будемо брати участь і з нетерпінням чекати нових концертів! С ув. Іванова Ірина, мама п’ятирічної учениці студії вокалу “Муза”

Маргарита Розумец
співачка

Доброго всім дня! Цей пост для тих, хто такоже хоче співати в Китаї і Взагалі для всіх. Якщо співати ви вмієте (можливо, у вас навіть є спеціальне освіту), займайтеся з педагогом по вокалу перед поїздкою. По-перше, потрібно підтримувати себе у формі, по-друге, педагог може навчити новому і дати корисні поради (знадобиться). Вибирайте того, хто підходить вам по духу. Процес буде легше, приємніше і ефективніше, якщо ви “на одній хвилі”. Пам’ятайте про те, що ви прийшли вчиться, тому слухайте, що вам говорять і не лінуйтеся. Це ж вам потрібно в першу чергу. Для тих, хто хоче займатися або навчитися таки співати (можливо це), зверніться до Galina Voloshchuk (Школа вокалу МУЗА). Кого раджу – знаю особисто (можу похвалитися досвідом). Поки ви почали займатися, я пішла далі писати поради для вас. Продовження в рубриці # поювкітае Бережіть себе!

Ольга Лончакова
стиліст

Уже більше місяця моїм джерелом натхнення є уроки вокалу) Я не готуюся до вокальному конкурсу, і не збираюся підкорювати велику сцену). Мені захотілося розкрити свій вокальний потенціал, “поставити голос”, тому що це важливий інструмент для роботи з аудиторією. І впевнено почувати себе в караоке). Що дивно, за місяць роботи, завдяки професіоналізму, підтримки і часом наполегливості, викладача Галини, я “знайомлюся” зі своїм голосом, якого ніколи не чула). Це не про те, коли ви його чуєте в запису. Завдяки регулярним розспівування, правильному диханню, розслабленості тіла і артикуляції ваш голос починає звучати по-іншому. Я ніколи не вважала, що у мене видатні вокальні здібності, хоча і закінчила музичну школу. Тому те, що я чую зараз, для мене неймовірно). І головне, я не розумію як це відбувається) Це настільки зміцнює впевненість в собі і дає стільки позитивної енергії, що не можу не поділитися). До речі, за словами Галини більшість клієнтів, дорослі, які не мають професійної освіти, але з великим бажанням співати.) Із задоволенням рекомендую засновницю і викладача школи вокалу “Муза” Galina Voloshchuk.

Антон Голіков
IT сфера

Я встиг попрацювати з багатьма викладачами і з упевненістю можу сказати, що в студії “МУЗА” одні з кращих викладачів, з якими мені доводилося мати справу. Кожен викладач специфічний, у всіх є свій стиль, своя методіка. У мене було багато сумнівів і страхів перед тим, як вперше піти в школу вокалу. Тепер я розумію, що все це було марно. Бажаю вам не повторювати моїх помилок – чим раніше ви почнете, тим більше днів, хвилин і годин в життя ви будете співати красиво. “Співати добре, а добре співати – ще краще” 🙂 Галя цікавим чином поєднує в собі м’якість і наполегливість – ви ніколи не відчуєте будь-якого дискомфорту в роботі з нею, при цьому вона завжди доб’ється потрібного результату 🙂 Зараз я відчуваю кардинальну між тим, яким був мій вокал до початку занять, і тим, що я зараз роблю. При цьому я продовжую працювати з Галею, ставити нові цілі і відкривати нові можливості, які знаходять застосування в моїй творчості. Хай буде з вами “Муза” 🙂