Ціни на уроки вокалу

Індивідуальні заняття з вокалу для дорослих та дітей відбуваються за абонементом або поразово 45/60 хвилин, 2 рази на тиждень,
на 16 занять -5%, 32 занять -10%, 48 занять -15%.

Індивідуальні

1/45 хв 400 грн.
4/45 хв 1400 грн.
8/45 хв 2500 грн.
8/60 хв 2900 грн.

Для Малюків

8 уроків по 30 хв
вартість 1600 грн.
вік від 4-6 років
усі філіали

Для бізнесу

200 грн.
вік від 20-100 років
від 5-10 чоловік
у вас в офісі

Подарунок

8/45 хв. 2500 грн.
електронний
сертифікат
музичний бокс

Правила відвідування занять

 1. Запізнення учня на урок не впливає на зміну ціни та тривалість заняття.
 2. Оплата абонементу відбувається у день закінчення попереднього. Проплата відбувається однією сумою, без поділу на частини. Якщо оплата не відбувається своєчасно, то оплата поурочна.
 3. Групові заняття не переносяться і не відпрацьовуються.
 4. Попередження про відсутність на уроці приймається тільки до 18:00 вечора, напередодні дня занять. Попередження, що вранці чи у день занять не вважаються завчасними і відмічаються в абонементі за замовчування.
 5. Дія абонементу складає 2 місяці після його активації. Після закінчення цього часу, дія абонементу автоматично припиняється.
 6. Заняття переносяться та відпрацьовуються протягом абонементу 2 рази.
 7. Присутність гостей на уроках можлива тільки за попередньою домовленістю з викладачем.
 8. Поурочна оплата не передбачає занять у постійному графіку. Запис поурочних занять відбуватиметься за відсутності учнів, що займаються по абонементах чи у вільний для викладача час, що узгоджується за день до занять.
 9. Школа має право змінити викладача протягом абонемента, якщо це необхідно.
 10. Завершення процесу навчання по ініціативі учня не передбачає повернення коштів по залишку абонементу. У випадку завершення процесу навчання за ініціативою викладача – сума залишку по абонементу повертається.
 11. Ми гарантуємо успішний курс, який залежить від працьовитості студента, виконання домашньої та класної роботи, а також систематичного відвідування.

Запишись на 1-й урок!


Відгуки

Таісія Шиянова
викладач англійської мови

Деякий час назад зрозуміла, що уроки у викладача по вокалу схожі зі сповіддю. Приходиш і все видно і все чути в пісні: – який в тебе настрій; – як ти спав; – коли ти їв; – що у тебе на душі зараз. Особливо останнім 🙂 І не втомлююся повторювати – які співаки трудяги, орачі і невгамовні самоувдосконаветелі! Стільки енергії і зусиль за 45 хвилин мого заняття, що я виходжу звідти мокра) Іноді задоволена, іноді ні, тому що, безумовно, вчитися правильно співати і ДИХАТИ дуже важко. Так, дихати) І утримувати дихання. І не боятися видавати звуки. І не кричати від відчаю, а співати, передаючи емоції, які заклав автор слів, які ти сам вкладаєш в цю пісню. І все це відбувається під чуйним, ненав’язливим і підтримуючим керівництвом викладача. Веліке дякую Галині Волощук за весь цей процес! )) Вона зараз та людина, яка кожного разу ніби чує сповідь з моїх вуст) ДЯКУЮ)

Ліза
5 років

Хочу подякувати викладача студії вокалу “Муза” Галину Волощук, за талант викладати і зацікавлювати учнів. Наша сім’я переїхала до Києва з Харкова, і ми довго шукали школу для своєї маленької п’ятирічної донечки. Помінявши дві школи, ми прийшли в “Музу”. Прогрес, ми побачили вже через місяць, а через три, дочка незважаючи на свій вік, вже брала участь в конкурсах і зайняла два призових місця. У цій студії вокалу є система навчання і чіткі завдання, чудові викладачі які працюють на результат. Хочеться сказати: “Величезне спасибі!” – за професіоналізм і людські якості. Будемо брати участь і з нетерпінням чекати нових концертів! С ув. Іванова Ірина, мама п’ятирічної учениці студії вокалу “Муза”

Маргарита Розумец
співачка

Доброго всім дня! Цей пост для тих, хто такоже хоче співати в Китаї і Взагалі для всіх. Якщо співати ви вмієте (можливо, у вас навіть є спеціальне освіту), займайтеся з педагогом по вокалу перед поїздкою. По-перше, потрібно підтримувати себе у формі, по-друге, педагог може навчити новому і дати корисні поради (знадобиться). Вибирайте того, хто підходить вам по духу. Процес буде легше, приємніше і ефективніше, якщо ви “на одній хвилі”. Пам’ятайте про те, що ви прийшли вчиться, тому слухайте, що вам говорять і не лінуйтеся. Це ж вам потрібно в першу чергу. Для тих, хто хоче займатися або навчитися таки співати (можливо це), зверніться до Galina Voloshchuk (Школа вокалу МУЗА). Кого раджу – знаю особисто (можу похвалитися досвідом). Поки ви почали займатися, я пішла далі писати поради для вас. Продовження в рубриці # поювкітае Бережіть себе!

Ольга Лончакова
стиліст

Уже більше місяця моїм джерелом натхнення є уроки вокалу) Я не готуюся до вокальному конкурсу, і не збираюся підкорювати велику сцену). Мені захотілося розкрити свій вокальний потенціал, “поставити голос”, тому що це важливий інструмент для роботи з аудиторією. І впевнено почувати себе в караоке). Що дивно, за місяць роботи, завдяки професіоналізму, підтримки і часом наполегливості, викладача Галини, я “знайомлюся” зі своїм голосом, якого ніколи не чула). Це не про те, коли ви його чуєте в запису. Завдяки регулярним розспівування, правильному диханню, розслабленості тіла і артикуляції ваш голос починає звучати по-іншому. Я ніколи не вважала, що у мене видатні вокальні здібності, хоча і закінчила музичну школу. Тому те, що я чую зараз, для мене неймовірно). І головне, я не розумію як це відбувається) Це настільки зміцнює впевненість в собі і дає стільки позитивної енергії, що не можу не поділитися). До речі, за словами Галини більшість клієнтів, дорослі, які не мають професійної освіти, але з великим бажанням співати.) Із задоволенням рекомендую засновницю і викладача школи вокалу “Муза” Galina Voloshchuk.

Антон Голіков
IT сфера

Я встиг попрацювати з багатьма викладачами і з упевненістю можу сказати, що в студії “МУЗА” одні з кращих викладачів, з якими мені доводилося мати справу. Кожен викладач специфічний, у всіх є свій стиль, своя методіка. У мене було багато сумнівів і страхів перед тим, як вперше піти в школу вокалу. Тепер я розумію, що все це було марно. Бажаю вам не повторювати моїх помилок – чим раніше ви почнете, тим більше днів, хвилин і годин в життя ви будете співати красиво. “Співати добре, а добре співати – ще краще” 🙂 Галя цікавим чином поєднує в собі м’якість і наполегливість – ви ніколи не відчуєте будь-якого дискомфорту в роботі з нею, при цьому вона завжди доб’ється потрібного результату 🙂 Зараз я відчуваю кардинальну між тим, яким був мій вокал до початку занять, і тим, що я зараз роблю. При цьому я продовжую працювати з Галею, ставити нові цілі і відкривати нові можливості, які знаходять застосування в моїй творчості. Хай буде з вами “Муза” 🙂