Школа вокалу для дорослих Муза – це не просто курси вокалу, це сім’я, де піклуються одне про одного.  Ми проповідуємо здоровий спосіб життя не тільки тому, що це вкрай важливо для збереження голосу, але і тому, що хочемо, щоб кожен наш учень завжди відчував себе добре, був бадьорим, активним і веселим.

Ми вже багато писали про значення підтримки здоров’я.  У цій статті розглянемо таке популярне в даний час напрямок як йога.  Чи варто займатися йогою вокалісту і які результати можна отримати?

Що являє собою йога

Йога – це не просто зарядка.  Це вчення, спрямоване на пізнання світу через духовні і фізичні практики.  Звичайно, прийшовши зі сходу до Європи йога значно спростилася, перетворившись з духовного вчення в гімнастику.  Проте, користь для здоров’я тіла не зменшилася.

Що може дати йога вокалісту

Йога розвиває тіло, робить його гнучким, покращує поставу і знімає м’язовий тонус.  А гнучкі і розтягнуті м’язи дуже важливі для співака.  Коли ви приходите на уроки вокалу ні з затиснутими, а з розслабленими, еластичними м’язами, вам значно легше управляти голосом.

Заняття йогою впливають не тільки на тіло, але і допомагають підвищити розумову концентрацію, що також позитивно впливає на вокал, заняття яким вимагають утримувати в голові, відстежувати і виконувати десятки розумових завдань одночасно.  А йога сприяє зосередженості.

Йога дозволяє зняти внутрішнє напруження, відчути себе врівноваженим, спокійним, опанувати власними емоціями.  Це вміння знадобиться вам на концертах.

Йога – це усвідомленість тіла і навик його мікронастроюванням.  А кожен вокаліст знає, що зміна положення зв’язок або мови навіть на міліметр, дає інший звук.

Йога практикує занурення у внутрішній світ, з’єднує тіло і розум.  Спів – це вираження почуттів, емоцій і внутрішнього стану за допомогою голосу.  Так що і тут наочно видно користь від занять.

І нарешті, йога використовує дихальні практики, які допоможуть поліпшити ефект від вправ на розвиток дихання, які дає вам учитель вокалу Київ.

четвер вересень 17th, 2020
Category: Статті