Вокальна школа Муза – відмінний старт для співочої кар’єри. Уроки вокалу дозволяють не тільки навчитися керувати своїм голосом, оволодіти технікою співу, а й розвинути харизму, акторську майстерність. До того ж естрадний вокал, курси якого можуть пройти і діти і дорослі, є основою основ співочої майстерності. На ньому будуються всі інші стилі.
Не дивно, що багато учнів нашої школи вокалу, відчувши «силу крила» замислюються про подальше просування на професійну сцену. А для цього необхідний продюсер.

Де вони водяться
Знайти продюсера можна різними способами:
* Звернутися в продюсерський центр.
* Шукати методом «сарафанного радіо».
* Прикласти всі зусилля, щоб «засвітитися», і продюсер знайшов вас сам.
З першим варіантом все ясно. Йдете в центр, вибираєте, укладаєте контракт, платите.
У другому варіанті мова йде про продюсерів, які працюють самостійно, окремо від студій. Вони теж постійно «нишпорять» в пошуку талантів. Для цього самі активно використовують «сарафанне радіо», постійно крутяться в творчих колах, розповідають про себе. Саме там і потрібно здобувати інформацію. Або залучити їх публічними виступами, які і передбачає третій варіант.
Щоб «засвітитися» потрібно якомога більше виступати на різних заходах: концертах, вечірках, фестивалях, конкурсах, званих вечорах. Музична школа Київ постійно бере участі в різних заходах, даючи можливість учням проявити свій талант.
Не варто нехтувати можливостями інтернету. Викладайте там свої аудіо- та відеозаписи. Дуже добре, якщо знімете кліп. Нехай він буде «домашнім». Головне, як можна яскравіше продемонструвати співочі здібності.

Як вибрати
Щоб зрозуміти, чи може впоратися продюсер зі своїм завданням, слід:
* Уважно вивчити його портфоліо.
* Оцінити рівень професіоналізму в цікавій для вас області (наскільки він добре розбирається в темі джазового вокалу, естрадного або іншого жанру, в якому бажаєте працювати ви).
* Дізнатися відгуки інших музикантів про його роботи.
* Обов’язково зустрітися особисто і поговорити.

До речі, є якась закономірність: продюсери чоловіки більше тяжіють до жіночого вокалу, а жінки до чоловічого.

вівторок березень 9th, 2021
Category: Статті