Якщо ви володієте низьким голосом, але мрієте виконувати композиції, де потрібно співати високо, вам потрібен грамотний репетитор з вокалу Київ.  Має бути старанна копітка робота.  Уроки вокалу дозволять розширити діапазон грудного регістра.  Для співу високих нот використовується фальцет – спосіб співу, при якому голосові зв’язки добре розтягуються і звук виходить високим.  Щоб спробувати, як ви співаєте фальцетом, заспівайте кілька фраз тоненьким (як ніби дитячим) голоском.  Тренувати спів фальцетом необхідно до тих пір, поки звучання голосу не стане таким же природним як при співі в грудному регістрі, інакше голос буде неяскравим, неприродним і тонким.

Освоюємо фальцет

Щоб фальцет звучав красиво і природно, дотримуйтеся наступних правил:

* Не потрібно намагатися брати високі ноти, коли ви знаходитесь в напруженому стані.  Страх паралізує м’язи гортані і блокує можливість видати чистий високий звук.  Розслабтеся і уявіть, що ви зараз будете брати зручні і звичні для вас звуки.

* Розвивайте мікст.  Тобто додавайте до фальцету грудний звук, змішуйте два регістра.  Звучання міксту більш насичене і яскраве, ніж у звичайного фальцету.  Але розвивати його самому не можна.  З вами це повинен робити тільки досвідчений викладач по вокалу.

* На розспівказ працюйте над розширенням середнього регістра.  Починати потрібно з зручних нот і просуватися до високих поступово.  Якщо ви будете відвідувати курси вокалу регулярно, поступово середній регістр стане ширше і буде включати високі ноти.  Переходити на спів фальцетом доведеться рідше.

* Коли берете високу ноту, уявіть, ніби ви до неї не піднімаєтеся, а опускаетесь.  У цей момент можна трохи присідати або підняти руку.  Це відволіче мозок і не дасть страху заблокувати м’язи гортані.

* Можна використовувати позіхання.  Це дозволить голосовому апарату розслабитися і безперешкодно проходити звуку через голосовий апарат.  Корінь язика не повинен підніматися (не перекрити гортань).

Всі перераховані вправи краще виконувати на заняттях вокалом Київ, під керівництвом педагога.  Коли ви їх освоїте, і будете робити правильно, можна тренуватися вдома.

субота жовтень 31st, 2020
Category: Статті