ПозвонитьПозвонить
Viber BotViber Bot
Telegram BotTelegram Bot
InstagramInstagram

Спів по чакрам – унікальний спосіб відновлення гармонії з собою і світом


Людина має сім основних чакр, кожна з яких відповідає за роботу певних внутрішніх органів, а також за процеси, що відбуваються в тілі: емоційні, фізичні, психологічні. Щоб ми відчували себе спокійно, гармонійно, впевнено, були сповнені сил і енергії, потрібно, щоб усі сім чакр були врівноваженими.
Розкриття чакр дозволяє очиститися від енергетичних блоків, усунути образи і негативні спогади, зажими і старі непотрібні упередження. Для цього необхідно попрацювати кожну чакру за допомогою спеціальних вправ і концентрації уваги на певних точках в тілі. У цьому допоможуть уроки вокалу.

Зцілення голосом

Голос людини є не тільки засобом комунікації, а й природним інструментом для прояву диких внутрішніх процесів, що йдуть корінням в глибину історії, коли людина ще не була вінцем творіння, а частиною природної системи. За допомогою голосу люди висловлювали біль, страх, щастя. Голос – це автентичний власний звук кожної людини, пробуджені глибинами свідомості і володіє неймовірною цілющою силою.
Ми неодноразово писали раніше, що голос людини дає можливість визначити наш внутрішній стан і рівень життєвого тонусу. І не тільки визначити, а за допомогою спеціальних вправ скорегувати його.

Кожна чакра має свій звук. Проспівуючи його і направляючи увагу на звучання чакри, ми можемо концентрувати увагу в певному енергетичному центрі тіла і звільняти його від негативних блоків. Учасники курсів співу по чакрах відзначили, що під час практики, самі собою приходять відповіді на питання, які давно мучили і, на які ніяк не вдавалося знайти рішення.

Трансформація стану відбувається завдяки вібраційних хвилях, створюваним звуком голосу. А так як ці хвилі виходять з самої людини, з його «внутрішнього всесвіту» без будь-якого чужорідного втручання, процес не має побічних ефектів. Всі клітини нашого тіла відгукуються на резонанс звуку і отримують життєву силу.

Спів по чакрах під керівництвом професіоналів

Наша музична школа в Києві неодноразово отримувала прохання на відкриття спеціальних курсів співу по чакрах. І ось, наші педагоги з вокалу після тривалої копіткої роботи, розробили особливий вокальний курс, що дозволяє опрацювати чакри.

Курс співу по чакрах «Я Муза»:

Дозволяє гармонізувати душевний і фізичний стан, і таким чином зміцнює здоров’я.
Відновлює психологічний баланс і дає поштовх для особистісного зростання.
Розвиває творчі здібності і наділяє натхненням для нових звершень.
Усвідомлена робота зі звуком голосу дає колосальний ефект, і при цьому не займає багато часу і сил. Тим більше що курс проводиться онлайн, тому немає необхідності витрачати час і сили на поїздки в школу вокалу, а можна займатися вдома в зручній обстановці.

понеділок вересень 27th, 2021
Category: Статті