ПозвонитьПозвонить
Viber BotViber Bot
Telegram BotTelegram Bot
InstagramInstagram

Підлітковий період. Як вокал може допомогти підлітку


Підлітковий вік – надзвичайно складний період життя. Інтенсивне фізичний розвиток на тлі психологічного стресу, пов’язаного з переходом з безтурботного дитинства в доросле життя і гормональної перебудови. Тому у підлітків спостерігається часта зміна настрою, починаються проблеми в стосунках з батьками, педагогами, однолітками.

Як допомогти дитині пройти цей складний етап розвитку і полегшити його життя?

Необхідно розуміти, що в даний період підліток намагається «знайти себе». Ще недавно його основним завданням було просто слухатися батьків і виконувати нехитрі встановлені ними правила. А тепер йому необхідно буде приймати рішення, і брати відповідальність за свої вчинки.
Підлітки дуже потребують необхідності самовираження. І найправильніше, що можуть зробити батьки – направити це бажання в потрібне русло. Прекрасна можливість самовираження – естрадний вокал. Записатися в школу вокалу для дітей, навчитися красиво і правильно співати і виступити на сцені – це ідеальний спосіб заслужити повагу у однолітків, схвалення у дорослих, з користю для емоційного та фізичного здоров’я.

Користь для здоров’я

Уроки вокалу:

  • допомагають навчитися правильно дихати,
  • збагачують кров киснем і стимулюють обмін речовин,
  • сприяють правильному розвитку легенів,
  • коригують поставу і т.д.

Користь для психіки

Школа вокалу Київ – це місце, де дитина знайде розуміння і підтримку педагогів з вокалу, знайде нових друзів і зможе відволіктися від повсякденних турбот. Тут він отримає можливість висловити весь спектр його емоцій за допомогою співу, а відповідно, зніме психічне напруження.
Наша вокальна школа постійно бере участь в різних заходах. Це дає можливість дитині продемонструвати свої здібності перед публікою. А схвалення публіки – кращий спосіб підняти впевненість в собі.

понеділок вересень 13th, 2021
Category: Статті