Школа вокалу Муза постійно бере участь в різних заходах, щоб наші учні мали можливість проявити свій талант і майстерність, які їм дали курси вокалу.  Так що кожен наш учень повинен вміти підготувати себе до виходу на сцену.

  Тому ми вирішили дати кілька порад:

* Готуватися до виступу потрібно ретельно, продумуючи не тільки репертуар, а й зовнішній вигляд.  Дуже важливо гармонійно «вписатися» в основну тему концерту.

* Технічна частина виступу (акорди, ноти, рухи) повинні бути відрепетируварі настільки, що доведені до автоматизму.  Тоді можна буде сконцентруватися на емоційному забарвленні виступу.

* Ви виходите на сцену для глядача!  Спілкуйтеся з залом.  Публіка не запам’ятовує виконавців, які мовчки виходять на сцену, виконують номер «на автоматі» і мовчки йдуть.  Відчуйте настрій людей в залі і постарайтеся під нього підлаштуватися.  Якщо глядачі втомилися або засумували після попереднього номера, постарайтеся підбадьорити їх веселими репліками.  Навіть якщо ви виконуєте сумну ліричну композицію, не йдіть мовчки.  Скажіть в завершенні пару підбадьорливих фраз.

* Дивіться на глядачів.  За їх словами можна прочитати ставлення до вашого виступу.

* Не копіюйте кумирів.  Буде чудово, якщо ви придумаєте власну «фішку», притаманну лише вам.  Але не перестарайтеся.  Вона не повинна виглядати безглуздо.

* Будьте готові до несподіванок, після виконання композиції.  У вас можуть взяти автограф, а можуть вилаяти.  Шлях до успіху не буває рівним і гладким.  Наступного разу треба буде просто врахувати помилки і підкоригувати виступ з учителем вокалу.

* Будьте морально готові, що глядачі не будуть дякувати вас тривалими лютими оплесками за виступ.  Особливо, якщо ви виступаєте для «особливої» публіки, наприклад, на дитячому концерті, або співаєте альтернативну музику, а в залі більшість людей пенсійного віку.

* Піклуйтеся про репутацію.  Якщо вам пропонують виступити на сумнівному підприємстві, під формат якого ви не підходите, не погоджуйтеся.  Не потрібно переконувати себе, що «зайвий раз» виступити перед кимось буде корисним для вашого розвитку.  Для цього є уроки вокалу.

* Максимально сконцентруйтеся перед виходом на сцену.  Постарайтеся налаштувати себе так, щоб, «в голові не було нічого», крім наміру добре виступити.

* Врахуйте, кавер-версії гарні, але для справжньої популярності потрібно мати власні хіти.  Прикладіть максимум зусиль, щоб з часом вони у вас з’явилися.

* Постійно поповнюйте концертний репертуар разом з педагогом по вокалу.

середа березень 17th, 2021
Category: Статті