Цены на уроки вокала

Индивидуальные занятия по вокалу для врослых и детей проходят по абонементу или поразово 45/60 минут 2 раза в неделю, на 16 занятий -5%, 32 занятия -10%, 48% занятий -15%.

Индивидуально

1/45 мин. 400 грн.
4/45 мин. 1400 грн.
8/45 мин. 2500 грн.
8/60 мин. 2900 грн.

Для малышей

8 уроков по 30 мин.
стоимость 1600 грн.
возраст с 4-6 лет
на всех филиалах

Для бизнеса

200 грн. с человека
возраст с 20-100 лет
от 5-10 человек
у вас в офисе

Подарок

8/45 мин. 2500 грн.
электронный
сертифыкат
музыкальный бокс

Правила посещения занятий

1. Опоздание ученика на урок не влияет на изменение цены и продолжительность занятия.

2. Оплата абонемента происходит в день окончания предыдущего. Оплата происходит одной суммой, без разделения на части. Если оплата не происходит своевременно, то оплата поурочная.

3. Групповые занятия не переносятся и не отрабатываются.

4. Предупреждение об отсутствии на уроке принимается только до 18:00 вечера, накануне дня занятий. Предупреждение, что утром или в день занятий не считаются преждевременными и отмечаются в абонементе по умолчанию.

5. Действие абонемента составляет 2 месяца после его активации. По истечении этого времени, действие абонемента автоматически прекращается.

6. Занятия переносятся и отрабатываются в течение абонемента 2 раза.

7. Присутствие гостей на уроках возможна только по предварительной договоренности с преподавателем.

8. Поурочная оплата не предусматривает занятий в постоянном графике. Запись поурочных занятий будет происходить при отсутствии учеников, занимающихся по абонементам или в свободное для преподавателя время, что согласуется за день до занятий.

9. Школа имеет право изменить преподавателя в течение абонемента, если это необходимо.

10. Завершение процесса обучения по инициативе ученика не предусматривает возврата средств по остатку абонемента. В случае завершения процесса обучения по инициативе преподавателя — сумма остатка по абонементу возвращается.

11. Мы гарантируем успешный курс, который зависит от трудолюбия студента, домашней и классной работы, а также систематического посещения.


Отзывы

Таісія Шиянова
викладач англійської мови

Деякий час назад зрозуміла, що уроки у викладача по вокалу схожі зі сповіддю. Приходиш і все видно і все чути в пісні: – який в тебе настрій; – як ти спав; – коли ти їв; – що у тебе на душі зараз. Особливо останнім 🙂 І не втомлююся повторювати – які співаки трудяги, орачі і невгамовні самоувдосконаветелі! Стільки енергії і зусиль за 45 хвилин мого заняття, що я виходжу звідти мокра) Іноді задоволена, іноді ні, тому що, безумовно, вчитися правильно співати і ДИХАТИ дуже важко. Так, дихати) І утримувати дихання. І не боятися видавати звуки. І не кричати від відчаю, а співати, передаючи емоції, які заклав автор слів, які ти сам вкладаєш в цю пісню. І все це відбувається під чуйним, ненав’язливим і підтримуючим керівництвом викладача. Веліке дякую Галині Волощук за весь цей процес! )) Вона зараз та людина, яка кожного разу ніби чує сповідь з моїх вуст) ДЯКУЮ)

Ліза
5 років

Хочу подякувати викладача студії вокалу “Муза” Галину Волощук, за талант викладати і зацікавлювати учнів. Наша сім’я переїхала до Києва з Харкова, і ми довго шукали школу для своєї маленької п’ятирічної донечки. Помінявши дві школи, ми прийшли в “Музу”. Прогрес, ми побачили вже через місяць, а через три, дочка незважаючи на свій вік, вже брала участь в конкурсах і зайняла два призових місця. У цій студії вокалу є система навчання і чіткі завдання, чудові викладачі які працюють на результат. Хочеться сказати: “Величезне спасибі!” – за професіоналізм і людські якості. Будемо брати участь і з нетерпінням чекати нових концертів! С ув. Іванова Ірина, мама п’ятирічної учениці студії вокалу “Муза”

Маргарита Розумец
співачка

Доброго всім дня! Цей пост для тих, хто такоже хоче співати в Китаї і Взагалі для всіх. Якщо співати ви вмієте (можливо, у вас навіть є спеціальне освіту), займайтеся з педагогом по вокалу перед поїздкою. По-перше, потрібно підтримувати себе у формі, по-друге, педагог може навчити новому і дати корисні поради (знадобиться). Вибирайте того, хто підходить вам по духу. Процес буде легше, приємніше і ефективніше, якщо ви “на одній хвилі”. Пам’ятайте про те, що ви прийшли вчиться, тому слухайте, що вам говорять і не лінуйтеся. Це ж вам потрібно в першу чергу. Для тих, хто хоче займатися або навчитися таки співати (можливо це), зверніться до Galina Voloshchuk (Школа вокалу МУЗА). Кого раджу – знаю особисто (можу похвалитися досвідом).  

Ольга Лончакова
стиліст

Уже більше місяця моїм джерелом натхнення є уроки вокалу) Я не готуюся до вокальному конкурсу, і не збираюся підкорювати велику сцену). Мені захотілося розкрити свій вокальний потенціал, “поставити голос”, тому що це важливий інструмент для роботи з аудиторією. І впевнено почувати себе в караоке). Що дивно, за місяць роботи, завдяки професіоналізму, підтримки і часом наполегливості, викладача Галини, я “знайомлюся” зі своїм голосом, якого ніколи не чула). Це не про те, коли ви його чуєте в запису. Завдяки регулярним розспівування, правильному диханню, розслабленості тіла і артикуляції ваш голос починає звучати по-іншому. Я ніколи не вважала, що у мене видатні вокальні здібності, хоча і закінчила музичну школу. Тому те, що я чую зараз, для мене неймовірно). І головне, я не розумію як це відбувається) Це настільки зміцнює впевненість в собі і дає стільки позитивної енергії, що не можу не поділитися). До речі, за словами Галини більшість клієнтів, дорослі, які не мають професійної освіти, але з великим бажанням співати.) Із задоволенням рекомендую засновницю і викладача школи вокалу “Муза” Galina Voloshchuk.

Антон Голіков
IT сфера

Я встиг попрацювати з багатьма викладачами і з упевненістю можу сказати, що в студії “МУЗА” одні з кращих викладачів, з якими мені доводилося мати справу. Кожен викладач специфічний, у всіх є свій стиль, своя методіка. У мене було багато сумнівів і страхів перед тим, як вперше піти в школу вокалу. Тепер я розумію, що все це було марно. Бажаю вам не повторювати моїх помилок – чим раніше ви почнете, тим більше днів, хвилин і годин в життя ви будете співати красиво. “Співати добре, а добре співати – ще краще” 🙂 Галя цікавим чином поєднує в собі м’якість і наполегливість – ви ніколи не відчуєте будь-якого дискомфорту в роботі з нею, при цьому вона завжди доб’ється потрібного результату 🙂 Зараз я відчуваю кардинальну між тим, яким був мій вокал до початку занять, і тим, що я зараз роблю. При цьому я продовжую працювати з Галею, ставити нові цілі і відкривати нові можливості, які знаходять застосування в моїй творчості. Хай буде з вами “Муза” 🙂