ПозвонитьПозвонить
Viber BotViber Bot
Telegram BotTelegram Bot
InstagramInstagram

Несподівані факти про користь уроків вокалу


Крім можливості навчитися співати красиво і професійно, заняття вокалом дають масу приємних і корисних «бонусів».

Для організму

Зміцнюють імунну систему. Вчені з Франкфуртського університету протестували кров учасників хору до і після годинного уроку вокалу і з’ясували, що кількість протеїнів імунної системи в крові, що функціонують як антитіла і дозволяють нашому оргазму впоратися з інфекціями і вірусами, набагато більше після занять, ніж до них.
Служать хорошим фізичним тренуванням. Уроки вокалу Київ дозволяють розвинути діафрагму, стимулюють активну циркуляцію крові, насичують її киснем і тонізують м’язи тіла. Не гірше ніж аеробіка.
Дозволяють позбутися від хропіння. Уроки співу зміцнюють м’язи піднебіння і горла, завдяки чому зникає хропіння і апное. Відмінна можливість отримати здоровий сон.

Для психологічного стану

Знижують рівень стресу. Під час співу знімається гіпертонус м’язів і знижується рівень кортизолу (гормону стресу) в крові.
Стимулюють розумову активність. Навчання вокалу підсилює приплив кисню до мозку, покращує здатність до концентрації уваги, зміцнює пам’ять.
Є природним антидепресантом. Уроки співу виробляють ендорфін – гормон щастя. Дають стан бадьорості.

Для соціалізації

Розвивають здатність довіряти навколишнього світу. Відвідування школи вокалу для початківців дозволять подолати страх публіки. А заслужена похвала друзів, рідних і просто глядачів, підвищить впевненість в собі і підніме самооцінку.
Розширюють комунікативні навички. На курсах вокалу ви вчитеся виражати і доносити до оточуючих певні емоції, і отримувати зворотний зв’язок. Це навик дуже корисний при спілкуванні з оточуючими в повсякденному житті.

середа серпень 4th, 2021
Category: Статті