ПозвонитьПозвонить
Viber BotViber Bot
Telegram BotTelegram Bot
InstagramInstagram

«Три кити», на яких тримається вокал.  Чому слід приділити особливу увагу


Для досягнення професійного рівня в будь-якій діяльності, включаючи навчання вокалу, необхідно визначити для себе якусь «основу», якій необхідно приділяти особливу увагу, поступово «нарощуючи» на дану основу спеціальні уміння та навички.

Трьома китами, на яких тримається вокал, і які необхідно виділити для себе починаючи відвідувати школу вокалу, є:

* Дихання,

* Інтонація,

* Артикуляція.

Це те, що потрібно довести до автоматизму.  Щоб під час виступу перед публікою, ви могли зосередитися на емоціях, які хочете передати своїм виконанням, а не на необхідності стежити за диханням, артикуляцією та інтонацією.  І в цьому допоможуть курси вокалу.

Дихання

Для вокаліста важливо поставити правильний діафрагмальне дихання.  Звук голосу залежить від того, яким чином коливаються голосові зв’язки під впливом проходить через голосовий апарат повітря.

Педагог по вокалу в першу чергу буде вчити вас правильному диханню.  Спочатку його необхідно контролювати. На це іде досить багато зусиль.  Спробуйте просто говорити про щось пару хвилин, відстежуючи кожен вдих і видих.  Швидше за все, на другій хвилині ви втратите думка, і мова заплутається.  А при виступі на публіці цього допустити не можна.  Тому на заняттях співом спочатку доведеться попрацювати над доведенням техніки правильного дихання до автоматичного рівня.

Інтонація

Мова йде про «попадання в ноти».  Кожна нота має свою частоту коливання.  Наприклад, частота коливання ноти «Ля» першої октави становить чотириста сорок Герц.  Тобто, спів цієї ноти вокалістом фізично є нічим іншим, як коливанням голосових зв’язок з даної частотою.

Так як голосові зв’язки є м’язами, необхідно «привчити» їх діяти певним чином, при постановці такого завдання.  А далі робити це автоматично.  Такий навик дозволить набути школа естрадного вокалу.  Так само як гімнастки набувають навик ловити м’яч в повітрі в стрибку на певній висоті і відстані під час спортивних тренувань.

Артикуляція

Одну й ту саме ноту, з однією і тією ж частотою, можна заспівати голосно, плавно, тихо, з надривом, з придихом і т.д.  За це відповідає ціла група м’язів голосового апарату: мова, гортань і т.д.  Потрібно навчитися користуватися кожним з наших м’язових інструментів.  Цьому вас навчить вчитель вокалу Київ.

Спочатку вам потрібно відчути рух кожного м’яза, далі навчитися контролювати її, і довести до автоматизму за допомогою спеціальних вправ, які будуть включені в уроки з вокалу.

середа червень 30th, 2021
Category: Статті