ПозвонитьПозвонить
Viber BotViber Bot
Telegram BotTelegram Bot
InstagramInstagram

Вокал і вагітність


У період вагітності жінка задається багатьма питаннями, пов’язаними з безпекою для здоров’я.  Адже тепер вона несе відповідальність не тільки за своє життя, але і за життя малюка.

Одним з важливих питань для тих жінок, які відвідують курси вокалу, стає питання чи можна і далі відвідувати школу вокалу для дорослих, або краще припинити заняття?

Давайте розберемося, як впливають уроки співу на плід, на стан жінки і чи несуть загрозу?

Про користь співу

Почитавши статті про вагітність і вокал в інтернеті, можна зробити однозначний висновок, що заняття вокалом позитивно впливають і на саму майбутню маму і на дитину.  Ці висновки засновані на множинних дослідження, що проводяться вченими в різних країнах світу.

Заняття співом:

* Підвищують настрій мами, а значить позитивно впливають на формування нервової системи малюка.

* Покращують кровообіг і активізують обмін речовин.

* Тренують дихання, що дуже стане в нагоді під час пологів і т.д.

АЛЕ!  Все перераховане вище відноситься до просто співу, можна сказати, до наспівування, як ми любимо робити це в домашніх умовах.  Естрадний вокал – справа інша.  Він передбачає активні заняття, супроводжувані досить інтенсивним фізичним навантаженням

Про професійні заняття

Уроки вокалу Київ для дорослих супроводжуються інтенсивним навантаженням на дихальну і м’язову систему.  На вдиху діафрагма опускається і протягом всього видиху утримується м’язами, надаючи певний тиск на органи черевної порожнини.  Це мінус вокалу, курси при ускладненої вагітності взагалі заборонені.  Спів на опорі – табу при будь-яких відхиленнях перебігу вагітності від норми.

Та й при нормальному перебігу воно може «не сподобатися» дитині.  Адже спів на опорі створює резонанс в тілі, набагато більший, ніж просте наспівування.  Це може дратувати малюка.  У той час як при звичайному непрофесійному співі, невеликий резонанс в тілі навпаки заспокоює його.

Після першого триместру, коли плід вже досить великий, тиск на діафрагму збільшується з іншого боку.  Починається задишка.  Тому професійно і чисто виконувати складні композиції вже не виходить.

Зміна гормонального фону провокує зміни в голосі.  Але цього не варто боятися.  Голос стане таким як раніше, приблизно через рік після пологів, коли гормони прийдуть в норму.

Висновки

Так можна чи ні відвідувати школу естрадного вокалу майбутнім мамам?  Так, безсумнівно.  Але обов’язково необхідно попередити про настання вагітності педагога з вокалу, щоб він відкоригував програму навчання і знизив інтенсивність навантаження до тієї міри, щоб спів йшов на користь, а не на шкоду.

понеділок травень 17th, 2021
Category: Статті