ПозвонитьПозвонить
Viber BotViber Bot
Telegram BotTelegram Bot
InstagramInstagram

Школа вокалу на метро Іподром


Відмінна новина для тих, хто хотів відвідувати уроки вокалу, але відкладав, через брак часу.  Тепер вам не потрібно їхати в інший кінець міста, нудитися в пробках або штовхатися в громадському транспорті, пересідаючи з одного на інший.  Ви можете відвідувати уроки вокалу на станції метро Іподром.  Вибирайте зручний час і записуйтеся на пробний урок (150 грн), або відразу купите абонемент на наскільки занять зі знижкою.  Приходь до нас і приводьте своїх дітей.  У нас весело і цікаво!

Затишна атмосфера

Школа вокалу на м. Іподром – це комфортна сучасна студія, де панує тепла домашня атмосфера.  Ми постаралися створити затишну обстановку, яка дозволить вам розслабитися, забути про проблеми і турботи, що залишилися за порогом студії, і випробувати емоційний підйом.  Тут ви не тільки здійсните свою мрію – навчитеся професійно співати, а й відпочинете від повсякденної суєти, поспілкуєтеся з чудовими творчими людьми, зустрінете однодумців, які, так само як і ви, люблять і цінують вокальне мистецтво.

Кращі педагоги

Вас чекають досвідчені педагоги з вокалу на м. Іподром: Христина Продан і Юлія Янко.  Справжні фахівці своєї справи.  Кожне заняття вони вибудовують так, щоб ви отримали максимум знань і умінь.  І це було не тільки корисно, а й захоплююче.  Ці педагоги просто заряджають позитивом.  Але при цьому вперто дотримуються своєї мети – зробити з вас професійного вокаліста.  Так що «спуску» не дадуть.  Доведеться проявити дисципліну, старанність і наполегливість.  Але результат буде приголомшливим.  Повірте!

Додаткові можливості

Хочете записати пісню у власному виконанні?  Навчитися грати на фортепіано?  У вас буде така можливість.  Наша вокальна школа співпрацює зі студією звукозапису і кращими викладачами музики.

Вокальна сім’я

Естрадний вокал на станції метро Іподром включає не тільки заняття в студії.  Ви будете брати участь в загальних концертах школи вокалу, разом з іншими філіями.  Пріобрететё масу цікавих і корисних знайомств, поділіться своїм досвідом і зможете перейняти його у інших.  Знайдете нових друзів.

Наші учні мають можливість продемонструвати свої досягнення перед публікою.  Адже для цього і вчаться співати!  Кожні два-три місяці школа бере участь в міських концертах, фестивалях.  Виступи у великому концертному залі – цілком досяжна мрія для вас.

А ще ми записуємо пісні та кліпи, в яких беруть участь усі філії.  Хотіли зніматися в кліпах?  Будете!

Але головне, буде весело!  Раз на місяць для дорослих проводяться караоке концерти в караоке клубах.  Відмінний вечір у відмінній компанії.

Муза-надихає!

четвер жовтень 12th, 2017