Відмінна новина для тих, хто хотів відвідувати уроки вокалу, але відкладав, через брак часу.  Тепер вам не потрібно їхати в інший кінець міста, нудитися в пробках або штовхатися в громадському транспорті, пересідаючи з одного на інший.  Ви можете відвідувати уроки вокалу на станції метро Іподром.  Вибирайте зручний час і записуйтеся на пробний урок (150 грн), або відразу купите абонемент на наскільки занять зі знижкою.  Приходь до нас і приводьте своїх дітей.  У нас весело і цікаво!

Затишна атмосфера

Школа вокалу на м. Іподром – це комфортна сучасна студія, де панує тепла домашня атмосфера.  Ми постаралися створити затишну обстановку, яка дозволить вам розслабитися, забути про проблеми і турботи, що залишилися за порогом студії, і випробувати емоційний підйом.  Тут ви не тільки здійсните свою мрію – навчитеся професійно співати, а й відпочинете від повсякденної суєти, поспілкуєтеся з чудовими творчими людьми, зустрінете однодумців, які, так само як і ви, люблять і цінують вокальне мистецтво.

Кращі педагоги

Вас чекають досвідчені педагоги з вокалу на ст.  м. Іподром: Христина Продан і Юлія Янько.  Справжні фахівці своєї справи.  Кожне заняття вони вибудовують так, щоб ви отримали максимум знань і умінь.  І це було не тільки корисно, а й захоплююче.  Ці педагоги просто заряджають позитивом.  Але при цьому вперто дотримуються своєї мети – зробити з вас професійного вокаліста.  Так що «спуску» не дадуть.  Доведеться проявити дисципліну, старанність і наполегливість.  Але результат буде приголомшливим.  Повірте!

Додаткові можливості

Хочете записати пісню у власному виконанні?  Навчитися грати на фортепіано?  У вас буде така можливість.  Наша вокальна школа співпрацює зі студією звукозапису і кращими викладачами музики.

Вокальна сім’я

Естрадний вокал на станції метро Іподром включає не тільки заняття в студії.  Ви будете брати участь в загальних концертах школи вокалу, разом з іншими філіями.  Пріобрететё масу цікавих і корисних знайомств, поділіться своїм досвідом і зможете перейняти його у інших.  Знайдете нових друзів.

Наші учні мають можливість продемонструвати свої досягнення перед публікою.  Адже для цього і вчаться співати!  Кожні два-три місяці школа бере участь в міських концертах, фестивалях.  Виступи у великому концертному залі – цілком досяжна мрія для вас.

А ще ми записуємо пісні та кліпи, в яких беруть участь усі філії.  Хотіли зніматися в кліпах?  Будете!

Але головне, буде весело!  Раз на місяць для дорослих проводяться караоке концерти в караоке клубах.  Відмінний вечір у відмінній компанії.

Муза-надихає!

четвер жовтень 12th, 2017