ПозвонитьПозвонить
Viber BotViber Bot
Telegram BotTelegram Bot
InstagramInstagram

Школа вокалу на метро Кловська


Навчитися співати професійно, щоб оточуючі завмирали при звуці вашого голосу, цілком реально.  Що вас зупиняє?  Спробуйте!

Уроки вокалу в філіалі школи вокалу Муза на Печерську ( м.Кловська) в Києві,  дозволять вам підняти власний рівень володіння голосом. Вам не потрібно витрачати час і гроші на поїздки в інший район.  Ви і ваші діти можете відвідувати вокальну студію в зручній для вас час.

Навчання вокалу у кращих педагогів Києва

Педагоги з вокалу на станції метро Кловська стануть вашими наставниками, помічниками і натхненниками.  Професіонали з великим досвідом роботи, які люблять свою справу і вкладають в нього душу.  Кожне заняття вони вибудовують так, щоб ви отримали максимум знань і умінь, надихнулися своїми досягненнями і швидше наблизилися до мети – професійного виконання вокальних партій.  Їх уроки цікаві і дітям і дорослим.  Приплив творчого натхнення, сил і духовний підйом вам забезпечений.  Але розслаблятися вам не дадуть.  Адже у вас буде спільна мета – зробити з вас професійного вокалісти.  І педагоги докладуть до цього всіх зусиль.

Комфортні умови

Школа вокалу на метро Кловська – це сучасна комфортна студія, має все необхідне, щоб заняття приносили вам не тільки користь, але і задоволення.  Тут по-родинному затишно.  Ви відпочинете від повсякденної суєти, щоденних турбот і клопоту, поринете в творчу атмосферу.

Виступи перед публікою

Співакові потрібна публіка.  І ви будете виступати!

Ми регулярно проводимо спільні концерти для всіх філій школи, де ви можете на інших подивитися і себе показати.  Це відмінна можливість перейняти досвід у інших вокалістів і поділитися своїми досягненнями.

А як же виступи у великих концертних залах?  Вони будуть.  Раз в два-три місяці наша школа бере участь в концертах і фестивалях.  Так що ви неодмінно здійсните свою мрію – заспіваєте на сцені і насолодитеся оваціями публіки.

І, звичайно ж, кожен співак хоче знятися в кліпі.  Ми записуємо пісні і знімаємо кліпи, в яких беруть участь наші учні з усіх філій.  Це дуже цікаво і захоплююче.  А ще ви можете записати свою пісню у професійній студії.

Нові друзі

Школа вокалу Муза – це велика творча сім’я.  Тут знаходять нових друзів дорослі і діти.  Підтримують і допомагають один одному.  Разом радіють успіхам та долають труднощі.  А ще люблять веселитися.  Раз на місяць для дорослих проводяться караоке концерти в караоке-клубах міста.  Можна відмінно провести час в прекрасній компанії.  Для дітей влаштовуються концерти та показові виступи.

Нові можливості

Ми заохочуємо прагнення до всебічного розвитку наших учнів.  Ви можете не тільки вивчати естрадний вокал на метро Кловська, а й навчитися грати на фортепіано, скориставшись послугами наших партнерів.

Записуйтеся на пробний урок, або купіть абонемент на занятьтя зі знижкою.  Ми вас чекаємо.

Муза-надихає!
субота жовтень 14th, 2017