Навчитися співати професійно, щоб оточуючі завмирали при звуці вашого голосу, цілком реально.  Що вас зупиняє?  Спробуйте!

Уроки вокалу в філіалі школи вокалу Муза на Печерську ( м.Кловська) в Києві,  дозволять вам підняти власний рівень володіння голосом. Вам не потрібно витрачати час і гроші на поїздки в інший район.  Ви і ваші діти можете відвідувати вокальну студію в зручній для вас час.

Навчання вокалу у кращих педагогів Києва

Педагоги з вокалу на станції метро Кловська стануть вашими наставниками, помічниками і натхненниками.  Галина Волощук, Любов Шеремет, Оксана Ковальчук, Анастасія Гринько, Таміла Лесь, Рина Граф – професіонали з великим досвідом роботи, які люблять свою справу і вкладають в нього душу.  Кожне заняття вони вибудовують так, щоб ви отримали максимум знань і умінь, надихнулися своїми досягненнями і швидше наблизилися до мети – професійного виконання вокальних партій.  Їх уроки цікаві і дітям і дорослим.  Приплив творчого натхнення, сил і духовний підйом вам забезпечений.  Але розслаблятися вам не дадуть.  Адже у вас буде спільна мета – зробити з вас професійного вокалісти.  І педагоги докладуть до цього всіх зусиль.

Комфортні умови

Школа вокалу на метро Кловська – це сучасна комфортна студія, має все необхідне, щоб заняття приносили вам не тільки користь, але і задоволення.  Тут по-родинному затишно.  Ви відпочинете від повсякденної суєти, щоденних турбот і клопоту, поринете в творчу атмосферу.

Виступи перед публікою

Співакові потрібна публіка.  І ви будете виступати!

Ми регулярно проводимо спільні концерти для всіх філій школи, де ви можете на інших подивитися і себе показати.  Це відмінна можливість перейняти досвід у інших вокалістів і поділитися своїми досягненнями.

А як же виступи у великих концертних залах?  Вони будуть.  Раз в два-три місяці наша школа бере участь в концертах і фестивалях.  Так що ви неодмінно здійсните свою мрію – заспіваєте на сцені і насолодитеся оваціями публіки.

І, звичайно ж, кожен співак хоче знятися в кліпі.  Ми записуємо пісні і знімаємо кліпи, в яких беруть участь наші учні з усіх філій.  Це дуже цікаво і захоплююче.  А ще ви можете записати свою пісню у професійній студії.

Нові друзі

Школа вокалу Муза – це велика творча сім’я.  Тут знаходять нових друзів дорослі і діти.  Підтримують і допомагають один одному.  Разом радіють успіхам та долають труднощі.  А ще люблять веселитися.  Раз на місяць для дорослих проводяться караоке концерти в караоке-клубах міста.  Можна відмінно провести час в прекрасній компанії.  Для дітей влаштовуються концерти та показові виступи.

Нові можливості

Ми заохочуємо прагнення до всебічного розвитку наших учнів.  Ви можете не тільки вивчати естрадний вокал на метро Кловська, а й навчитися грати на фортепіано, скориставшись послугами наших партнерів.

Записуйтеся на пробний урок, або купіть абонемент на занятьтя зі знижкою.  Ми вас чекаємо.

Муза-надихає!
субота жовтень 14th, 2017