ПозвонитьПозвонить
Viber BotViber Bot
Telegram BotTelegram Bot
InstagramInstagram

Школа вокалу на метро Осокорки


Гарна новина для тих, хто живе на Осокорках!  Тепер здійснити давню мрію – навчитися професійно співати – стало ще легше.  Адже ви вже не раз обмірковували всі «за» і «проти» навчання вокалу.  І, звичайно, їздити кудись в інший район, штовхатися в транспорті або стояти в пробках не додавало вам бажання.

Але тепер у вас є можливість відвідувати уроки вокалу на Осокорках!  Недалеко від дому.  Приходьте на пробний урок, або купіть абонемент на заняття зі знижкою.  Зробіть вирішальний крок до своєї мрії!  Приходьте самі і приводьте своїх дітей.

Вас будуть навчати прекрасні педагоги

Ірина Попова і Рина Граф – педагоги з вокалу на Осокорках.  Справжні професіонали з великим досвідом роботи.  Вони самовіддано своїй справі.  У своїх учнів вкладають не тільки знання, а й частинку душі.

Кожне заняття вони вибудовують так, щоб ви не тільки отримали максимум нових умінь, а й провели час із задоволенням, пішли натхненні, в чудовому настрої, повними впевненості в собі.

Вас чекає затишна атмосфера

Школа вокалу на Оскорках зовсім не схожа на стандартний навчальний клас.  Це затишна студія з домашньою атмосферою, оснащена всім необхідним, щоб заняття були максимально ефективними, але при цьому ви розслабилися і відпочили.  Заходячи сюди, ви відразу відчуєте творчу атмосферу.  Щоденна суєта залишиться за дверима.  Вам захочеться співати і радіти життю.

Ви будете виступати перед публікою

Звичайно ж, ви хочете навчитися красиво співати не для того, щоб робити це за зачиненими дверима ванної.  Співакові потрібна публіка.

В нашій школі регулярно проводяться спільні концерти для всіх філій.  Тут ви зможете продемонструвати свої досягнення, перейняти досвід у інших вокалістів і поділитися своїм.

А як вам ідея виступити у великому концертному залі?  У вас буде така можливість.  Кожні два-три місяці наші вокалісти беруть участь в концертах, виступах, фестивалях.  І вже мають своїх фанатів і користуються популярністю.  Ви можете приєднатися до їх числа.

Ви знайдете нових друзів

Наша школа – це велика дружня сім’я.  Ми цінуємо і підтримуємо один одного.  Любимо веселитися і хвалитися своїм талантом.  Раз на місяць проводимо концерт караоке в караоке клубах міста.  Це відмінний спосіб провести час в хорошій компанії, знайти нових друзів, і завестися новими знайомствами і зв’язками.  Ми разом записуємо пісні і знімаємо кліпи.

Відмінні можливості

У школі вокалу Муза багато друзів і багато можливостей.  Ви можете поєднувати естрадний вокал на Осокорках з навчанням гри на фортепіано.  Ми вітаємо і підтримуємо бажання наших учнів різнобічно розвиватися.

А ще ви можете записати пісню у своєму виконанні на професійній апаратурі, адже ми тісно співпрацюємо зі студіями звукозапису.

Записуйтеся скоріше.  Мрія так близько.

Муза-надихає!

четвер жовтень 12th, 2017