ПозвонитьПозвонить
Viber BotViber Bot
Telegram BotTelegram Bot
InstagramInstagram

Стрес на роботі


Як швидко впоратися з ним без таблеток і з користю для здоров’я?

Сучасний ритм життя надзвичайно динамічний. Стрес став постійним нашим супутником. Можна сказати, практично щоденним. Прекрасно, якщо ви входите в число тих щасливих людей, які знайшли своє покликання і займаєтеся улюбленою справою, а воно ще й приносить вам хороший дохід. Але, на жаль, більшість людей змушені щодня ходити на нецікаву роботу заради заробітку. Кожен день боротися з внутрішнім опором, вмовляти себе словами: «Так, не хочеться, але потрібно», терпіти начальників, приховану агресію колег, переживати невдачі через помилки в проектах, недостачі, справлятися з нестерпною втомою і т.д.

Що робити?
Співайте!

Так Так. Запишіться в школу вокалу для дорослих. Це відмінний спосіб впоратися зі стресом і поліпшити моральний і фізичний стан.

Як уроки вокалу допоможуть зняти стрес
У мозку людини є досить велика мережа нейронів, що відповідають за спів. Австралійська вчена, клінічний психолог Сара Вілсон, провела цілий ряд досліджень, в результаті якого встановила, що коли ми просто розмовляємо, активується тільки одна півкуля мозку, а коли співаємо – обидва. Нейрони посилають сигнал організму, в результаті якого виробляються гормони, які допомагають нам впоратися зі стресом.
Але навіть якщо не «лізти глибоко» в дослідження вчених, а просто простежити за учнями школи вокалу Київ, можна голосно заявити, що курси вокалу просто перетворюють людину. На перші заняття з вокалу приходять люди, на обличчі яких явно відображається втома. Можна точно визначити: щоб прийти після важкого трудового дня на уроки співу, їм треба було «переламати» себе. Скажімо так: «доповзти з останніх сил». Але з кожним заняттям стан змінюється. Людина стає бадьоріше, веселіше, змінюється колір обличчя, постава, мова, з’являється енергія.
Можна багато розмірковувати про цей ефект, наводити безліч аргументів і цитувати вчених, які досліджували феномен вплив співу на стан організму. Але краще прийти і спробувати самому.

четвер вересень 16th, 2021
Category: Статті