ПозвонитьПозвонить
Viber BotViber Bot
Telegram BotTelegram Bot
InstagramInstagram
sr20

Педагог по вокалу

Елла Єфімчук

М.Кловська
Понеділок, вівторок, четверг, субота

Кожна пісня-це історія, яку треба навчитися донести до серця слухача, вміти володіти обміном енергії(виконавець-слухач)-то є вищій пілотаж виконавця! Готова ділитися своїми знаннями з кожним учнем.

Це і є моя місія!

Освіта та досягнення

Українська співачка. Учасниця телевізійних проектів “Галицький шлягер”, “Лесині джерела”, “Єднаймося друзі,бо ми українці”, “Прем’єра пісні”.

Член журі міжнародних та всеукраїнських конкурсів:

“Jam”;

“ZirkaFest”;

“Чайка”;

“Кришталевий фонтан”.

Концертна  професійна діяльність на багатьох концертних майданчиках України, зарубіжжя та престижних концертних залах Києва, таких, як Палац “Україна”, “Freedom Hоll”

Закінчила музичну школу по класу акордеону. Поступила в музичне училище, напрям (музичне мистецтво), а потім закінчила Національну академію керівних кадрів культури і мистецтв (магістратура) напрям “Музичне мистецтво”, фах- концертний виконавець, викладач фахових дисциплін.

Стаж викладацької роботи з 2008 року.

Улюблені виконавці

Bruno Mars,

Michael Jackson,

Beyonce,

The Hardkiss,

Minelli,

Christina Aguilera,

Laura Fygi.

Візитка педагога

Виступи педагога

Для кого мої уроки?

Завдяки багаторічному досвіду роботи викладачем вокалу, майстер-класам колег, вокальним тренінгам, частим виступам, як артиста на сцені, знаю і вмію, як максимально швидко поставити голос учня, розкрити його технічний і емоційний потенціал, підібрати правильний репертуар, полюбити свій голос!

До кожного учня маю індивідуальний підхід. Зазвичай, учні приходять кожен зі своїми цілями і бажаннями, які ми і втілюємо в життя.

Багато учнів успішно підготувала до: вступу у ВНЗ (вокальні відділи); До міжнародних та всеукраїнських фестивалів та конкурсів;

Телевізійного проекту “Голос країни.Діти” 

Працюю з учнями у всіх стилях і напрямах: джаз, поп, рок, реп, поп-фолк, традиційна естрадна, народна пісня.