Елла Єфімчук

Викладач з вокалу

Контакти

Філіал та дні роботи

Запишись на 1-й урок!


Про викладача

Українська співачка. Учасниця телевізійних проектів “Галицький шлягер”, “Лесині джерела”, “Єднаймося друзі,бо ми українці”, “Прем’єра пісні”.

Член журі міжнародних та всеукраїнських конкурсів:

“Jam”;

“ZirkaFest”;

“Чайка”;

“Кришталевий фонтан”.

Концертна  професійна діяльність на багатьох концертних майданчиках України, зарубіжжя та престижних концертних залах Києва, таких, як Палац “Україна”, “Freedom Hоll”

Закінчила музичну школу по класу акордеону. Поступила в музичне училище, напрям (музичне мистецтво), а потім закінчила Національну академію керівних кадрів культури і мистецтв (магістратура) напрям “Музичне мистецтво”, фах- концертний виконавець, викладач фахових дисциплін.

Стаж викладацької роботи з 2008 року.

Завдяки багаторічному досвіду роботи викладачем вокалу, майстер-класам колег, вокальним тренінгам, частим виступам, як артиста на сцені, знаю і вмію, як максимально швидко поставити голос учня, розкрити його технічний і емоційний потенціал, підібрати правильний репертуар, полюбити свій голос!

До кожного учня маю індивідуальний підхід. Зазвичай, учні приходять кожен зі своїми цілями і бажаннями, які ми і втілюємо в життя.

Багато учнів успішно підготувала до: вступу у ВНЗ (вокальні відділи); До міжнародних та всеукраїнських фестивалів та конкурсів;

Телевізійного проекту “Голос країни.Діти” 

Працюю з учнями у всіх стилях і напрямах: джаз, поп, рок, реп, поп-фолк, традиційна естрадна, народна пісня.

Кожна пісня-це історія, яку треба навчитися донести до серця слухача, вміти володіти обміном енергії(виконавець-слухач)-то є вищій пілотаж виконавця! Готова ділитися своїми знаннями з кожним учнем.

Це і є моя місія!

Записатися на перший урок можна по телефону:

(050) 763-09-81

Муза – надихає!