ПозвонитьПозвонить
Viber BotViber Bot
Telegram BotTelegram Bot
InstagramInstagram
D0991969-0C5E-4D71-9F42-BE1CCF1DD68D

Педагог по вокалу

Дар‘я Близнюк

Понеділок, середа, субота
М.ВДНГ

Моя місія це розкрити учня, допомогти йому стати впевненим, знайти свій голос і отримати задоволення від співу та музики.

Освіта та досягнення

Гран-прі на всеукраїнському вокальному конкурсі Siver Art Fest, лауреат першого ступеня міжнародного вокального конкурсу Intershow у Польщі, диплом всеукраїнського конкурсу пісень The Beatles

Київський інститут музики ім. Глієра (джазовий вокал, артист вокаліст, викладач), Амстердамська консерваторія (джазовий вокал)

Була розвинута група The Color of The Beatles, що виступала з квінтетом а-капела United People, лідер джазового квартету Квартет Дар’ї Близнюк, яка виступала з великим бендом, вокальними ансамблями, учасник майстер-класів та воркшопів із визначними світовими музикантами. Виступаю з вокальними колективами, так само пишу музику в стилі RnB, джаз.

Викладаю вокал з 2015 року.

Улюблені виконавці

Мені до вподоби західна музика, поп, джаз, соул, RnB. Мені подобаються такі виконавці, як Стіві Вандер, Вітні Х’юстон, Лала Хетеуей, Джазмін Салліван, Курт Елінг. Я займаюся їхніми голосами, технікою, музичністю та артистизмом.

Виступи педагога

Візитка педагога

Для кого мої уроки?

Для мене не важливий рівень учня, головне – це правильно спрямувати та допомогти розкрити себе. Я вірю, що за допомогою практики та підходу можна досягти хороших результатів.

Навчання починається зі здібностей учня, його бажань і для мене дуже важливо порозумітися і створити приємну та цікаву продукцію на уроках.

Я використовую текстури поп-музики та джазового вокалу. (Сет Ріггс, Енн Пекхем, Боб Столофф, Бретт Меннінг, Мішель Вейр) так само я вигадую свої вправи індивідуально для учня. Намагаюся навчити всьому, що я знаю та поширюю свій досвід. Я працюю над подачею пісні, емоційним сприйняттям та змістом. Також можу навчити імпровізації та джазі або вокальним мелізмом. Як викладач, я також спостерігаю за аматорами, знаходжусь та спілкуюся з чимось новим.

Індивідуальний підхід передбачає рівень учня, його голоси та його побажання. Для мене важливо, щоб учням було комфортно на уроці і вони оснащені обладнанням, над чим потрібно працювати.

Мені цікаво працювати з текстурою віком. Вважаю за краще працювати з дорослими. Оскільки вони більш усвідомлюють, чого хочуть, більш осмислено можуть працювати над піснею і легко пояснити будь-яку інформацію.

Я завжди питав учня про те, що йому хотілося б співати і, звісно, ​​намагався відповісти з його вибором. Але я готова дати рекомендації або познайомити учня з новими стилями, і, можливо, відкрити для нього щось нове.

Мої учні займалися перші місця на міжнародних конкурсах, таких як «Чубинський фест», «Грандфест», «Зіпкафест». Також я підготувала набір до відправлення до вищих навчальних закладів та допомогла їм знайти свій власний стиль.

Моя місія це розкрити учня, допомогти йому стати впевненим, знайти свій голос і отримати задоволення від співу та музики.