Анастасія Гринько

Викладач вокалу

Контакти

Філіал та дні роботи

Запишись на 1-й урок!


Про педагога

Закінчила Дніпропетровський коледж культури і мистецтв. Продовжує навчатися на вокальному факультеті в Київському університеті ім. Б. Грінченка.
Я ніколи не любила брати участь в конкурсах. Вважаю, що це не показник успішності артиста. Для мене краще виступати на живу публіку, писати авторські пісні, бути гарним виконавцем. Це важливіше, адже це досвід сцени і обмін енергією.Багато років пишу авторську музику – для мене це спосіб реалізуватися як творча особистість.Моя мрія – заспівати в мюзиклі. Обожнюю цей жанр, адже в ньому зібрано все: вокал, акторська майстерність, хореографія. І це все повинно бути відпрацьовано в деталях, так що до виконавця мюзикл пред’являє дуже високі вимоги.

Найбільше я люблю працювати з професійними вокалістами. Але я отримую задоволення і від роботи з людьми, у яких інші цілі, не тільки професійне навчання співу.

Вважаю, що навчити співати можна будь-яку людину. Просто обсяг часу і зусиль, необхідних на освоєння вокальної майстерності, у кожного різний. Все залежить від того, скільки часу учень готовий витрачати на навчання.Я працюю з учнями, виходячи з їх можливостей, тому “універсального навчання” не може бути апріорі. Якщо є хороші природні дані, я багато вимагаю. Якщо таких майже немає, я вимагаю ще більше.

Я люблю працювати з малюками. Сказати, що з дорослими працювати цікавіше, не можу – це, скоріше, продуктивніше, і якомога більше працювати над технікою вокалу. А ось коли працюєш з дітьми – відпочиваєш душею.

Основою співу є дихання. Це найважливіше, з чого починається мій урок. У викладанні я використовую комплексну методику, і мої підходи досить жорсткі – лестити я не маю звички. У навчанні співу, як і в кожній справі, потрібна системність і контроль для досягнення мети. Тоді результат обов’язково буде.Вибираючи репертуар, я прошу учнів приносити найулюбленіші їх композиції, і ми разом підбираємо ті пісні, які підходять за тембром і тесситурі голосу.

Я впевнена, що талант – це всього лише 10% успіху, все інше – велика робота і бажання. У школі вокалу «Муза» у мене є учениця, яка викладається на заняттях на 200%, і всього за 8 уроків досягла дуже серйозних результатів, хоча до цього ніколи не співала.Ми там, де нам місце. Моє призначення в ролі викладача – це, в першу чергу, віддавати себе, свої сили і емоції своїм учням. Радісні душі і серця – ось мета мого викладання.

Записатися на пробний урок:

(050) 763-09-81

Муза-дійсно надихає!