ПозвонитьПозвонить
Viber BotViber Bot
Telegram BotTelegram Bot
InstagramInstagram
sr7

Педагог по вокалу

Ірина Попова

М.Осокорки
Понеділок, вівторок, четверг, субота

Мене шалено тішить, коли учні виходять з моїх занять з посмішкою, натхненні творчістю і з великим бажанням продовжувати співати!

Освіта та досягнення

Закінчила Сиктивкарський Гуманітарно – педагогічний коледж ім. І.А.Куратова за фахом «Музичний керівник», потім Володимирський державний університет імені А.Г. і Н.Г. Столєтова за фахом «Мистецька освіта в галузі музичного мистецтва естради, естрадний вокал».Лауреат Міжнародних та Всеукраїнських вокальних фестивалів, неодноразовий володар Гран-прі.

Старт викладаання: 2009 р.

Улюблені виконавці

Візитка педагога

Виступи педагога

Для кого мої уроки?

Викладаю вокал вже 10 років, відчула, що хочу поділитися своїм вміннями не тільки в області техніки вокалу, але й знаннями про історію музичних жанрів, про різних музичних напрямках, про музичних епохах. Так що на моїх заняттях у Вас буде можливість спробувати себе в різноманітних жанрах, в нових для Вас стилях, в яскравих незвичайних образах. І так як кожна людина унікальна, ми будемо шукати саме Вашу «фішку», Вашу родзинку серед величезного чарівного музичного світу.

Звичайно ж, багато що залежить від Вашого бажання навчитися співати. Якщо ви співаєте для себе (в моєму досвіді, це частіше дорослі, які все життя хотіли спробувати), то наші заняття будуть проходити по одній програмі. Якщо Ви готуєтеся до конкурсу – це інша справа.У моїй практиці були різні учні – від початківців до прогресивних. І цілком зрозуміло, що результат від занять відрізнявся в силу віку, вокальних даних, досвіду виступів на сцені. Але коли людина на першому занятті не може заспівати жодну чисту ноту, а через місяць вже заспівав п’ять, то для мене, як для педагога, це перемога. Головне, не боятися спробувати! Безумовно, з усіма учнями проводяться вправи на дихання, на розвиток інтонації, на почуття «темпо-ритму». Так само будуть присутні і ігрові моменти, щоб трохи розслабити Вас, адже спів і музика повинні приносити задоволення.А ще мене шалено тішить, коли учні виходять з моїх занять з посмішкою, натхненні творчістю і з великим бажанням продовжувати співати!