ПозвонитьПозвонить
Viber BotViber Bot
Telegram BotTelegram Bot
InstagramInstagram
sr14

Педагог по вокалу

Марія Гончарук

М.Кловська
Понеділок, середа, п’ятниця, неділя

Завжди раджу слухати багато різної музики особливо зарубіжної, завдяки їй ти зможеш розвивати свій музичний смак. Працюю як з дітьми так і з дорослими. До кожного учня маю свій підхід. Наша школа часто організовує концерти для учнів, де ти зможеш виступити, отримати досвід та проявити себе.

Обіцяю цікаві та ефективні заняття. Які дадуть гарний настрій та віру у себе!

Освіта та досягнення

Закінчила музичну школу по класу фортепіано та Київський Національний Університет Культури і Мистецтв, бакалавр естрадно-джазового вокалу. Приймала участь та перемагала у багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсах:

  • «АrtTalantFest» м. Київ – Гран-Прі
  • «Столиця Запрошує» м. Київ – Гран-Прі
  • «Юні таланти України» м. Львів – Гран-Прі
  • «Kiev Art Time» м. Київ – Гран-Прі
  • «Empire of arts» м. Трускавець – 1 місце
  • «Golden Lion» м. Львів – 1 місце
  • «Україна Єднає Світ»  – 1 місце
  • Перемогла у телевізійній програмі «Караоке на майдані»

Викладаю вокал з 2019 року.

Улюблені виконавці

Мені подобається музика в усіх її стилях. Обожнюю таких виконавців як W. Houston, Beyonce, M. Carey, Christina Aguilera, Lara Fabian, Adele, Rihanna, Ariana Grande.

Візитка педагога

Виступи педагога

Для кого мої уроки?

Якщо ти мрієш перемагати у конкурсах та фестивалях, хочеш дивувати  своїх друзів у караоке своїм вокалом, або просто є бажання «співати для душі», приходь до мене.

Я вважаю що, навчитися співати може кожна людина, головне її бажання. Разом ми розкриємо твій співочий талант. У своїй роботі я намагаюсь не тільки доступно пояснити, але й показати різні вокальні техніки. Згодом ти зрозумієш, що співати це не тільки приємно та круто, а ще й корисно для здоров’я.

На своїх уроках приділяю велику увагу постановці дихання, так як це дуже важливо для гарного, сильного та правильного співу. Я покажу тобі вокальні прийоми де ти зможеш навчитися різним технікам, мелізмам, вібрато, навчитися співати чисто та вільно, зможеш керувати своїм голосом та збільшиш свій діапазон, а ще навчишся імпровізувати. Визначимо твій стиль, жанр, манеру виконання та орієнтуючись на твої вподобання я допоможу підібрати репертуар який максимально розкриє тебе як співака. Приходь до мене і незабаром ти здивуєш своїх друзів крутим співом.