ПозвонитьПозвонить
Viber BotViber Bot
Telegram BotTelegram Bot
InstagramInstagram
sr17

Педагог по вокалу

Ковальчук Оксана

М.Кловська
Середа, субота, неділя

Якщо ви або ваша дитина відчуваєте в собі бажання співати, то не варто сумніватися – просто візьміть і спробуйте. Звичайно, не все буде відразу виходити, але постійна робота над собою обов’язково матиме винагороду. Вірте в себе і у вас обов’язково вийде!

Освіта та досягнення

Заслужена артистка естрадного мистецтва України.

Лауреат і учасниця всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсів, фестивалів: «Доля», «Творчий старт», «Покажи талант світу», «Травневий вальс» (Білорусь)

Закінчила Київське училище культури і мистецтв.

Солістка фолк-групи «Українські вечорниці» та групи «Девчонки».

Старт викладаання: 2016 рік

Улюблені виконавці

Я захоплююсь: Я восхищаюсь: Whitney Houston, Sia, Ariana Grande, Celin Dion, The Hardkiss, Злата Огнєвіч.

Візитка педагога

Виступи педагога

Для кого мої уроки?

За роки своєї педагогічної практики я прийшла до дивовижного відкриття: часто люди, які приходять вчитися співати, навіть не підозрюють про свої справжні вокальні можливості. Моє завдання як педагога – почути, відчути ці можливості, зрозуміти, над чим треба працювати, щоб максимально розкрити учня. Комусь треба більше над диханням попрацювати, а комусь – над звуковиведенням, дикцією.

Жодна, навіть найсміливіша людина, не зможе розкрити свій творчий хист, показати свої природні дані відразу, на перших уроках. Завдання педагога – завоювати довіру учня, щоб він зміг подолати скутість на початку навчання.

Спів – це тонкий психологічний процес, який вимагає від учнів максимальної свободи. Позбутися скутості, сором’язливості допоможе спокійний, доброзичливий, переконливий тон педагога. Такт і терпіння дають свої результати.

Навчання співу має починатися з освоєння техніки правильного вокального дихання. Це дуже важливо! Без хорошого, сильного, правильного дихання всі старання на заняттях будуть менш ефективні і результат буде досягатися дуже довго. У співі видихання має особливе значення, а також уміння економно розподіляти повітря, що видихається.

Розспівування, в процесі якого голосові зв’язки розігріваються, готуються до подальшого навантаження, також відіграє важливу роль. В жодному разі не можна співати без попереднього розспіву, щоб не пошкодити вокальний апарат.

Я навчаю дітей і дорослих естрадному вокалу і мені найближче методика народно-естрадного вокалу. Її порівняно легко освоїти новачкам, які знаходяться в пошуку своєї унікальної манери виконання, більш відкритого, природного звуку. Сама я віддаю перевагу поп-музиці і дуже люблю народну пісню.