Ковальчук Оксана

Викладач вокалу

Контакти

Філіал та дні роботи

Запишись на 1-й урок!


Про викладача

Заслужена артистка естрадного мистецтва України.

Лауреат і учасниця всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсів, фестивалів: «Доля», «Творчий старт», «Покажи талант світу», «Травневий вальс» (Білорусь)

Закінчила Київське училище культури і мистецтв.

Солістка фолк-групи «Українські вечорниці» та групи «Девчонки».

 

За рік своєї педагогічної практики я прийшла до дивовижного відкриття: часто люди, які приходять вчитися співати, навіть не підозрюють про свої справжні вокальні можливості. Моє завдання як педагога – почути, відчути ці можливості, зрозуміти, над чим треба працювати, щоб максимально розкрити учня. Комусь треба більше над диханням попрацювати, а комусь – над звуковиведенням, дикцією.

Жодна, навіть найсміливіша людина, не зможе розкрити свій творчий хист, показати свої природні дані відразу, на перших уроках. Завдання педагога – завоювати довіру учня, щоб він зміг подолати скутість на початку навчання.

Спів – це тонкий психологічний процес, який вимагає від учнів максимальної свободи. Позбутися скутості, сором’язливості допоможе спокійний, доброзичливий, переконливий тон педагога. Такт і терпіння дають свої результати.

Навчання співу має починатися з освоєння техніки правильного вокального дихання. Це дуже важливо! Без хорошого, сильного, правильного дихання всі старання на заняттях будуть менш ефективні і результат буде досягатися дуже довго. У співі видихання має особливе значення, а також уміння економно розподіляти повітря, що видихається.

Розспівування, в процесі якого голосові зв’язки розігріваються, готуються до подальшого навантаження, також відіграє важливу роль. В жодному разі не можна співати без попереднього розспіву, щоб не пошкодити вокальний апарат.

Я навчаю дітей і дорослих естрадному вокалу і мені найближче методика народно-естрадного вокалу. Її порівняно легко освоїти новачкам, які знаходяться в пошуку своєї унікальної манери виконання, більш відкритого, природного звуку. Сама я віддаю перевагу поп-музиці і дуже люблю народну пісню.

Мені подобається працювати з дітьми і для мене це велика відповідальність. Методика навчання вокалу дітей відрізняється від викладання вокалу дорослим, адже дитячий голос ще не сформований, тому вимагає до себе дбайливого ставлення. Вважаю, що спів дуже важливий для гармонійного розвитку дитини. В процесі навчання діти опановують основи вокального виконання і акторської майстерності, розвивають художній смак, розширюють світогляд.

Якщо ви або ваша дитина відчуваєте в собі бажання співати, то не варто сумніватися – просто візьміть і спробуйте. Звичайно, не все буде відразу виходити, але постійна робота над собою обов’язково матиме винагороду. Вірте в себе і у вас обов’язково вийде!

Записатися на пробний урок можна по телефону:
(050) 763-09-81
Муза – дійсно надихає!