Рина Граф

Викладач з вокалу

Контакти

Філіал та дні роботи

Запишись на 1-й урок!


Про викладача

Закінчила Коледж Культури та Мистецтв за спеціалізацією естрадний вокал м.Дніпро. Зараз навчаюся в Луганському університеті ім. Т.Г. Шевченка: Інститут Культури і Мистецтв на спеціалізації музичне мистецтво.Я брала участь в різних всеукраїнських конкурсах.

З 2014 по 2016 р. я виступала в новоствореному «Дніпропетровському естрадному театрі» як ведуча концертів та вокалістка. У ці ж роки працювала в складі жіночої поп-групи «Нові Сережки».Мені завжди подобалась акторська майстерність і я вважаю, що кожну пісню, кожен свій вихід на сцену потрібно обігравати, відчувати. Так, що не довго думаючи, я пішла на прослуховування в Миколаївський Академічний театр Драми і музичної комедії. Працювала там з 2016 по 2018 роки, як актриса і вокалістка. Грала в безліч музичних і драматичних виставах і виступала на багатьох концертах і фестивалях. Приклади: Мюзикл «Мама Мія», спектакль «Наталка-Полтавка», «Маруся Чурай», рок-опера «Біла Ворона», де я зіграла головну роль Жанни д’Арк і т.д.

Викладати вокал я почала 2 роки тому і тоді ж зрозуміла, що це частина мого життя і мого покликання.

За власними спостереженнями можу сказати, що люди приходять вчитися співати не тільки, щоб перемагати в конкурсах, але ще для себе, для душі. Співаки, які ставлять за мету «тільки б перемогти» я навчу кайфувати від процесу, адже вони навіть не уявляють як це впливає на результати конкурсів!Навчити співати можна кожну людини, так що якщо хтось вас відмовляє або ображає коментарями з приводу вашого слуху і голосу, то просто прочитайте наступне:Голосові зв’язки – це м’язи, які грубо кажучи ми можемо «накачати» так само, як ми качаємо з вами прес або інші частини тіла, але природно для цього потрібен час; а слух можна розвинути за допомогою розспівок. Так що будь-яка людина, у якої є бажання може навчитися співати.Запам’ятайте так само, що основа основ вокалу – це дихання. Без правильної постановки голосу – якісного звуку не буде. Так що для початку я працюю над диханням учня, потім за допомогою «власних фішок» виводжу голос.Можу сказати, що схема навчання одна, але підхід до кожного учня у мене індивідуальний. Не можна ставитися до всіх однаково, адже є дуже скромні люди, яким потрібно вселяти впевненість в собі, хоч потенціал у них може бути шикарний, так само є абсолютно розкуті учні, яких потрібно підтягувати більше за чистотою звуку.Займаючись вокалом з учнем – ми стаємо частиною життя один одного. Так що і дорослі і діти стають моєю вокальною сім’єю.

Мої учні вибирають пісні самі, так як їм повинно бути цікаво над ними працювати, вдосконалювати себе і відчувати композицію всією душею.Я дуже люблю дарувати людям радість і якщо їхні радощі схожі на мої, то це прекрасно! Хотілося б, щоб одного разу мої учні ставали відомими співаками, розвивалися і були впевнені в своїх силах. Коли ми досягаємо певної мети з учнем – це незрівнянне відчуття перемоги. Уявіть скільки перемог можна зробити ?!

Записатися на перший урок можна по телефону:

(050) 763-09-81

Муза – дійсно надихає!