ПозвонитьПозвонить
Viber BotViber Bot
Telegram BotTelegram Bot
InstagramInstagram
IMG_8412

Педагог по вокалу

Олена Ракітіна

М.Кловская
Понеділок, середа, п’ятниця, субота

Я мрію про те, щоб якомога більше людей зробили музику своїм хобі, щоб батьки не говори своїм дітям «у тебе немає слуху», а дали можливість розвиватися з самого дитинства кожній дитині.

Сцена, музика, ритми і щоденні репетиції міцно влаштувалися в моєму графіку з дитинства!  Зараз же хочу своїм досвідом з великою віддачею і задоволенням ділитися з усіма, хто хоче навчитися співати.

Освіта та досягнення

Лауреат 2 премії «Aisha Music Awards 2008″

Закінчила Естрадно-Цирковий коледж і Державну Консерваторію Узбекистану за фахом естрадний вокал.

З 2012 до 2013 року була солісткою групи «Di live band”.  З 2013 по 2015 солісткою тріо «Aladdin band”

Викладаю вокал з 2010 року

Улюблені виконавці

У списку моїх фаворитів – вокалістів це Alicia Keys, унікальне поєднання класичного соулу, R & B і джазу.

Так само надихає творчість таких виконавців, як Adele, Lady Gaga, Pink, Christina Aguilera і Michael Jackson.

Візитка педагога

Виступи педагога

Для кого мої уроки?

  Дуже люблю вирощувати нове покоління талантів.  Я викладаю вокал вже більше 10 років і за цей час прийшла до переконання, що співати корисно всім і всі люди можуть цьому навчитися, в більшій чи меншій мірі.  У мене були учні з нерозвиненим вокальним слухом.  Але і вони навчилися співати, і це – факт.

Основа основ у вокалі – це звичайно ж дихання.  Якщо співак правильно дихає, то це 80% успіху, інші 20% це розкриття свого тембру.  На своїх заняттях я так само працюю над правильним інтонуванням учня і над артикуляцією.  У цьому допомагають мені розспівування в самих різних стилях і напрямках!  Знайомимося з композицією яку ми вибрали разом з учнем і розбираємо її.

Робота з дітьми це те, що я люблю дуже і сильно!  Прекрасно спілкуюся з дітьми, знаю до них підхід і це допомагає домагатися приголомшливих результатів!  Мої учні є лауреатами міжнародних та місцевих конкурсів, відмінно володіють навичками виступів на концертних майданчиках і насолоджуються кожним уроком!!

На даний момент дуже багато різних вокальних методів.  Але мені близький і цікавий такий метод як CVT (COMPLETE VOKAL TECHNIQUE).

Головний принцип CVT – «Ти можеш співати.  І ти можеш співати все! »

Важливо знайти підхід до кожного учня, тому що  вважаю, що педагог по вокалу повинен бути трохи психологом.  Це насправді дуже цікавий і важливий процес.

Завжди прослуховуюсь до побажань учнів у виборі репертуару.  Важливо щоб була взаємність в цій справі.  Як педагог, я можу внести свої корективи і побажання, і практично в 100% випадків нам вдається знайти спільну мову з учнем!