ПозвонитьПозвонить
Viber BotViber Bot
Telegram BotTelegram Bot
InstagramInstagram

Педагог по вокалу

Руслана Швидка

М.Позняки
Понеділок, середа, четверг, неділя

Бути викладачем вокалу і втілювати мрії учнів в життя – це як бути чарівником. Мені подобається допомагати, підказувати, підтримувати, коли учень не вірить в себе або стикається зі складнощами і опускає руки, і, звичайно, подобається бачити посмішки, чути пісні, виконані із задоволенням і великою любов’ю і помічати, що змінюється не тільки голос учня, але і щось глибоко всередині

Освіта та досягнення

Учасниця Міжнародних та Всеукраїнських вокальних конкурсів :

-“Пісенне джерело” м.Київ, лауреат 2 премії міжнародного телевізійного фестивалю.

-“Сонце за нас” м.Київ, лауреат 2 премії.

-Учасниця національного відбору на конкурс дитячої пісні “Євробачення”.

-“Euro Music Dance” лауреат міжнародного благодійного телевізійного фестивалю-конкурсу мистецтв в номінації “Авторська пісня”.

-“Ялтинський берег” м. Ялта, телевізійний міжнародний фестиваль вокального мистецтва. Номінація “Естрадний вокал”.

      Закінчила КВНЗ КОР “Коледж культури і мистецтв” факультет (музичне мистецтво естради) спеціальність “Естрадний спів” та Київський Університет культури. Факультет(Музичне мистецтво естради) спеціальність “Естрадний спів”.

   Учасниця ансамблю “Mother’s daughter” під керівництвом Кульчицької О.О.

 

Досвід викладання з 2018 року.

Улюблені виконавці

У вокальних стилях віддаю перевагу сучасній поп-музиці, джазу, соулу, також люблю рок-музику. Обожнюю таких виконавців як: Jacob Banks, Amy Winehouse, Sting, Tom Walker, Within Temptation, Billie Eilish, Tom Odell, Monatik, Rihanna, Lady Gaga, Adele, Whitney Houston, Christina Aguilera.

Візитка педагога

Виступи педагога

Для кого мої уроки?

Мені близька робота з різними категоріями людей, я спрямована на особисті бажання і вподобання учня, якщо є ціль завойовувати конкурси і фестивалі – зробимо це разом ! Якщо це «для душі», то зробимо це так, щоб всі були в захваті від голосу і таланту, який можливо так довго приховувався. А, можливо, з часом ти зрозумієш, що хочеш з’єднати своє життя з музикою, я допоможу в цьому.

 В першу чергу на уроках вокалу я вибудовую дружній підхід, взаєморозуміння і довіру між учнем. Вірю, що навчити співу можна кожного, у кого є бажання і трішки терпіння, це лише питання часу і ваших зусиль. Я допоможу вам відшукати свій талант, познайомитись в повній мірі зі своїм голосом, але все це відбувається з допомогою цікавих вправ та невимушеною атмосферою.

Основа основ для вокаліста – дихання! Так, так ! Саме з цього починається кожне заняття . Це є фундаментом і опорою для класного, сильного і правильного звуку .

На своїх уроках вокалу я не зациклююсь на одній методиці, завжди шукаю нові і ефективні способи для занять та розкриття нових можливостей, не стою на місці, навчаюсь разом з учнями і додаю в свою методику викладання цікаві діючі вправи, сучасні “фішки”  вокальних прийомів(матовий ніс, хмик, розчеплення, йодель, тванк і т. д.)

Також працюємо на відточену техніку вокалу і м’язову  пам’ять.

До кожного учня свій підхід. Всі ми такі різні! Характери, тембри, діапазони, емоції! Головне відшукати свою нішу артиста, свою вокальну особистість, тут допоможе повна довіра і віддача з обох сторін .

Цікаво працювати як з дітьми так і з дорослими різної вікової категорії. Слідкувати як кожен знайомиться зі своїм голосом, зі своїм талантом, розуміє хто я і що я хочу співати.

 Орієнтуюсь на вподобання учня, але даю рекомендації щодо стилю і способу виконання, крім цього завжди в пошуках класного репертуару, чогось цікавого, сучасного. Також особлива увага на відповідність репертуару віковим особливостям .

 Найбільша насолода тоді, коли бачиш щастя і радість в очах людини після заняття, коли натхнення пробирає кожну клітинку. Або ж, коли бачиш величезний прогрес за короткий відрізок часу.

Безцінний скарб – бачити щирі, радісні дитячі очі, які мчать до тебе на заняття.

Тому, я дуже радію вибору своєї професії , вона дає стимул розвитку і самовдосконалення кожного дня!