Любов Шеремет

Викладач з вокалу, співачка

Контакти

Філіал та дні роботи

Запишись на 1-й урок!


Про педагога

Закінчила Київське училище культури і мистецтв – естрадний вокал, і Київський університет ім. Б. Грінченка – музичне мистецтво, «сольний спів».

Учасниця Міжнародних та Всеукраїнських вокальних конкурсів:

– «Мистецтво і приятелі», Болгарія -Лауреат 1 премії;

– «Перлинний берег» – Чорногорія – 1 місце;

– «Зимова казка-2009», Чехія;

– Міжнародний фестиваль «Діти Всесвіту», Ізраїль – Гран-прі;

– Фестиваль «Осінь в Парижі», Франція – Лауреат ІІІ премії.

  • Гран-прі “Youthvision 2019” м.Баку, Азербайджан

Входить до складу журі всеукраїнських та обласних пісенних конкурсів.

2013-2014 Вокалістка вокального тріо «Точка кипіння»

2013-2016 Бек-вокалістка Анастасії Приходько.

Я завжди говорила: «Навчити співати можна кожного». Головне – терпіння і величезне бажання. Все приходить із досвідом та постійним тренуванням. У дитинстві мені теж казали, що в мене немає ні голосу, ні слуху. Але, як бачите, мої завзятість та постійна робота над собою довели, що все реально!

Я викладаю вокал з 2013 року, з досвідом все більше переконуюся, наскільки важливий у навчанні співу індивідуальний підхід. Для людей, які співають для себе, для близьких, для душі – це можливість розкритися, почувати себе більш розкутими, і, звичайно ж, поліпшити свої вокальні дані. Не виключено, що їх хобі з часом може перерости в професію.

З людьми, які прагнуть перемагати в конкурсах, ведеться більш копітка робота, так як дуже важливою складовою, окрім вокалу, є ще й емоційний посил, і подача себе, як артиста, на сцені.

У своїй роботі я намагаюся максимально доступно пояснити, на перший погляд, дуже складні речі. Часто використовую образність і, звичайно ж, наочність. Так що уроки в мене проходять дуже весело!

Я люблю працювати з усіма учнями, незалежно від віку, природних даних чи вокальних навичок. З кожним учнем відкриваю для себе щось нове. Адже не тільки я їх вчу, а й сама вчуся з ними і в них. Дорослі – це спільні інтереси, життєвий досвід, обмін корисною інформацією, а діти – це діти, вони безпосередні, милі й дуже енергійні, і цьому в них варто повчитися!

Деякі мої учні беруть участь в конкурсах і займають призові місця, пишуть власні пісні – я пишаюся цим. Але, мені завжди приємно, коли людина, яка не вірила в себе, в свої можливості, бачить результат нашої роботи і у неї з’являється впевненість у собі та ще більший стимул покращувати свою майстерність. Особливо пишаюся, коли учні переборюють свій страх, виходячи на сцену, «кайфують» від того, що відбувається, і розуміють, що без сцени вони вже не зможуть.

Я люблю свою роботу! Хочу, щоб кожен учень після мого уроку виходив з класу в чудовому настрої, з усмішкою, новими знаннями і враженнями. Адже головне – це радіти життю і отримувати від нього задоволення. А спів, і звичайно ж я, в цьому допоможуть!

Записатися на пробний урок можна по телефону:
(050) 763-09-81
Муза – дійсно надихає!