Таміла Лесь

Викладач з вокалу

Контакти

Філіал та дні роботи

Запишись на 1-й урок!


Про викладача

Освіту здобула в Київському Університеті імені Бориса Грінченка. На сцені з 3х років, брала участь в художній самодіяльності, виступала в складах Кримських ансамблів “Експромт” та “Аеліта”, виконуючими твори відомих виконавців, а також авторські пісні керівників вище названих ансамблів.Впевнена, що навчитися співати може кожен, хто цього дуже сильно захоче, і буде вкладати в цю справу свою душу, час і зусилля.Головне-систематичні заняття і виконання рекомендацій педагога.

Основне у вокалі, це, звичайно ж, правильне дихання та співоча позиція.Дихання-це фундамент, на який ми будуємо наш вокальний “будинок”.Без дихання неможливо зробити ніяких складних вокальних прийомов, співати довгі фрази.У своїй роботі я використовую класичну методику викладання вокалу: універсальні розспівування, розспівування по-складніше, вокалізи, і далі вже робота з творами, вибраними спільно з учнем.

Відтворений контент повинен приносити задоволення учневі.

Завдяки тому, що постійно співаю те, що мені подобається, у мене з’явилися свої вокальні “фішки” – мелізми (прикраси), які вже мимоволі звучать в будь-якому виконуваному мноєму творі, і якими я із задоволенням можу поділитися з вами!

Люблю працювати як з дітьми, так і з дорослими.Кожен учень-це особистість, і дуже цікаво знайти підхід і спільну мову з усіма, що я і роблю.Працюю з різними музичними стилями, але найбільше люблю зарубіжну і українську поп і рок культуру.Моїми улюбленими виконавцями є групи “Within Temtation”, “Disturbed”, “Nigntwish”, “The Hardkiss”, Celin Dion, Тіна Кароль.Даю можливість вибору матеріалу учням.Але залишаю за собою право корекції програми, в разі, якщо учень взяв твір, яка не відповідає рівню вокальної підготовки на даному етапі.

Мої учні бачать свої перші результати вже після 2-3х уроків! Наприклад, займалася я з молодим чоловіком, який не завжди інтонував і періодично не потрапляв у ноти.Після пояснення йому, що він зробив не так і певних спеціальних распевок, він став інтонувати набагато краще.

Моя місія як викладача вокалу-змусити ваш голос заграти найяскравішими фарбами, на які він тільки здатний, дати відчути вам себе, почути себе, зняти психологічні зажими (якщо вони є), відчути себе вільним і щасливим.

Записуйся на перший урок:

(050) 763-09-81

Муза – дійсно надихає!