ПозвонитьПозвонить
Viber BotViber Bot
Telegram BotTelegram Bot
InstagramInstagram
sr32

Керівник школи вокалу МУЗА, Педагог по вокалу

Галина Волощук

М.Кловська
Вівторок, четверг

Я мрію про те, щоб якомога більше людей зробили музику своїм хобі, щоб батьки не говорили своїм дітям «у тебе немає слуху», а дали можливість розвиватися з самого дитинства кожній дитині.

Я відчуваю важливість своєї професії і вокального мистецтва в цілому. У вокалі закладено багато: це і дихання, яке розганяє кров по всьому організму, і звукова вібрація від резонаторів, що сприяє розслабленню. Спів – це перевірений засіб від поганого настрою і для впевненості у собі. Це працює не на словах, а на ділі: з яким би настроєм людина не прийшла на заняття, вона йде щасливою! Головне моє завдання як педагога – допомагати людям ставати щасливішими.

Освіта та досягнення

Закінчила Київський Національний Університет Культури і Мистецтв, магістр музичного мистецтва, аспірант. Пройшла курси радіожурналістики, продюсування від Михайла Ясинського(PR агенство Sicret Servise), американській курс вокалу Estill Voice 2018р., 2019 р., Біофоніка від Карини Купер.

Лауреат першої премії фестивалю “Доля” під патронатом Л.Д.Кучми. Виступає на благодійних концертах із зірками української естради.

Представляла Україну на азійському Євробаченні 2018.

Зараз записує свій альбом і знімає кліпи.

Старт викладаання: 2009 рік

Улюблені виконавці

Люблю працювати із сучасним зарубіжним репертуаром – поп-джаз, фанк, блюз, поп і українська класика. Це Sia, Adele, LP, John Legend, Sam Smith, Imany, Rihanna, Bruno Mars, Emeli Sande, Etta James, Diana Krall та інші.

Візитка педагога

Виступи педагога

Для кого мої уроки?

Люди приходять в нашу школу вокалу у відповідності зі своїми особистими цілями: комусь потрібно брати участь і перемагати в конкурсах, а хтось співає в караоке або просто для душі. Мені цікаво працювати з усіма: від 50-ти річного учня, який готує пісню на день народження сина із записом на студії, студентки, яка розучує пісню на конкурс краси, до 5-річної дитини, котра співає пісню для розвитку мови. Це завжди обмін енергіями, настроєм. Я обожнюю слухати під час уроку, як людина вперше відчуває свій голос, як він звучить, як дихання допомагає в проходженні звуку, як легко і вільно співати при правильному вдиханні і видиханні. Це чудово, коли людина себе пізнає!

Я викладаю вокал з 2010 року і за цей час переконалася, що співати корисно всім і всі люди можуть цьому навчитися, в більшій чи меншій мірі. В мене були учні з нерозвиненим вокальним слухом. Але й вони навчилися співати, і це – факт. Але розвинути в людині відчуття музики всередині може тільки вона сама. Повинна бути проведена колосальна робота над внутрішнім світом, зняттям емоційних бар’єрів. Перш ніж наповнити себе новими звуками, потрібно розслабитися, стати легким. Потрібно слухати багато хорошої музики, багато співати. Бажано також навчиться грати на якомусь інструменті, щоб краще розбиратися в музиці.

Вокал нескладний в теорії, він складний на практиці. Тому я намагаюся розспівати вокаліста. Існує безліч навчальних розспіванок, але тільки через багато років роботи розумієш, яка з них підходить конкретному учневі.

Більшу частину уроку я присвячую розучуванню пісень. Учень пропонує 5-6 пісень, які йому подобаються, і з них ми відбираємо найбільш підходящі. Дуже рідко, коли із вподобаних пісень нічого для початку постановки голосу не підійшло. Якщо таке буває, то я пропоную свої варіанти пісень.

В процесі роботи можу почути десь пісню і зрозуміти, що ось для цього конкретного учня вона б підійшла, і пропоную її заспівати.

Як керівник школи, намагаюся створити необхідні умови для гармонійного розвитку наших учнів – як технічні (якісне фортепіано, мікрофон, зручні приміщення) так і емоційні, а саме – взаємодія з педагогом. Адже голос – це ваша душа, і коли ви йдете до педагога з вокалу, важливо довіритися цій людині як провіднику у світі музики, котрий слухає і направляє звучання унікального музичного інструменту, який є у кожного з нас всередині.