ПозвонитьПозвонить
Viber BotViber Bot
Telegram BotTelegram Bot
InstagramInstagram
sr8

Педагог по вокалу

Христина Продан

М.ВДНГ
Вівторок, четверг, п’ятниця, неділя

Свого часу в мене вклали дуже багато знань і праці, дуже хочеться передати ці знання іншим і допомогти їм полюбити себе і свій голос, не боятися співати на людях. Навіть найменші перемоги моїх підопічних мене дуже тішать і я розумію, що мая праця не даремна, а навпаки дуже важлива.

Освіта та досягнення

Переможниця конкурсу “Веспремські ігри” (Угорщина), “Калейдоскоп талантів”, “Пісенна скарбниця”.

Закінчила Училище КВГМУ ім Р. М. Глієра. На даний момент вчусь в КІМ ім Р. М. Глієра (факультет естрадного вокалу)

 

Почала викладати в 2017 році.

Улюблені виконавці

Я меломан на всі 100%. Немає певного стилю музики який є у мене в плейлисті. Але можу виділити соул, поп та рок. Дуже люблю творчість W. Houston, M. Carey, Adele, L. Armstrong, Aerosmith, The Rolling Stones це “кити” музичної індустрії і їх музику повинні знати і слухати. А якщо говорити про поп музику то люблю Dua Lipa, Tove Lo, Duffy, Pink, Rihanna, Beyonce, Rita Ora. Пам’ятаю і про українських виконавців, у нас дуже добре розвивається музична індустрія, останнім часом, і в моєму плейлисті є пісні групи Kadnay, Океан Ельзи, Бумбокс, Антитіла, ДахаБраха, The Hardkiss та сольні виконавці Tayanna, Jamala, Тіна Кароль, Maruv .

Візитка педагога

Виступи педагога

Для кого мої уроки?

Мені цікаво займатися вокалом з людьми абсолютно різних категорій. Всі індивідуальності, особистості. У нас одна спільна задача – навчитися співати.

Кожен хто приходить на уроки вокалу має ціль і у всіх вона різна і це абсолютно нормально.

Моя місія допомогти розкритися вокалісту і бути впевненим в собі.

Про будь-яку справу можна сказати “було б бажання”, вокал не виняток. Якщо людина дійсно зацікавлена в співі і музиці в цілому, то вона досягне багато чого адже робота над собою найголовніше що є. Талант і природні здібності це лише пару відсотків успіху, а все інше копітка щоденна праця. Дуже важливо приділяти цьому час крім уроків з педагогом, займатися вокалом вдома, дивитися живі концерти виконавців, багато слухати і тоді успіх вам забезпечено.

Перше про що йде мова на уроці це про гігієну голосу. Потім постановка дихання, уточнюємо які типи існують, як зрозуміти, що це саме те, що потрібно. 15-20 хвилин уроку це розспівування спрямоване на розігрів зв’язок і технічну сторону співу. Весь інший час займаємося розбором матеріалу.

Мені пощастило навчатися у Русової Т. Н. (Заслужений діяч мистецтв, педагог Тіни Кароль, Злати Огневич, Катерини Бужинської). За її методикою я викладаю. Дуже важливо щоб учневі було психологічно комфортно працювати з викладачем. Адже педагог це психолог та наставник в одному флаконі.

Звичайно повинен бути індивідуальний підхід до кожного, як інакше? Адже всі ми абсолютно різні. Хтось вчить пісню за 3 уроки, а комусь потрібно 6. Не варто забувати, що всі ми люди настрою;) Важливо учневі мати терпіння і дати собі час адже нічого не буває відразу.

І з дітьми, і з дорослими мені цікаво працювати, тому що я люблю те, що роблю. Діти – такий заряд настрою, це така божевільна енергія. Вони приходять на уроки з палаючими очима, слухають тебе, повторюють за тобою і віддаються на повну. Але з дітьми дуже важливий момент дисципліни. З дорослими не менш цікаво. Кожен, хто приходить співати вже сформувався, як особистість і це цікаво по-своєму. Люди вже розуміють для чого вони тут і що саме хочуть отримати. У дорослих, природньо, більш розвинене почуття контролю, вони більше спостерігають за тим як вони зараз співають, який зараз звук вийшов і це надихає мене.

Рекомендації по репертуару звичайно даю. Пропоную варіанти пісень і разом вибираємо, те що подобається, але дуже хочу щоб людина сама розуміла чи підходить йому пісня, в якій тональності і темпі йому зручніше співати. Раджу слухати тих чи інших виконавців щоб музичний кругозір був набагато ширше, щоб не співали примітивні пісні, а вибирали щось “смачніше”.

Для мене великим показником є те, що через кілька уроків людина може сказати: “А ви знаєте, я вже чую що співаю іноді не так” або “Я навчилася себе чути і слухати”, “мені всі кажуть, що я набагато краще співаю” це мені бальзам на душу. Дуже приємно бачити результат своєї роботи 🙂