Юлія Янко

Викладач вокалу

Контакти

Філіал та дні роботи

Запишись на 1-й урок!


Про викладача

Закінчила Академію мистецтв ім.П.Чубинського, КНУКіМ, ПХДПУ.  Неодноразово була лауреатом вокальних Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів і фестивалів: Водограй, Столичний Рiздвяній фестиваль, Profest.

Більше 4-х років викладаю вокал дітям і дорослим.

З самого дитинства співала в різних хорових колективах, сольно, ансамблях, тріо Роксолана, хор ім.С.Павлюченка.  Я маю досвід занять з різною категорією учнів і саме в цьому для мене весь інтерес!  Мені цікавий будь-який учень з любими цілями.  Учнів з різними особистими цілями в вокальному мистецтві все одно потрібно навчити співати, а методи цієї науки для різних категорій різні, тому мені це цікаво!

Я вважаю, що навчити співати можна будь-яку людину у якої є бажання.  Людський слух має пам’ять і тільки завдяки цьому аргументу можна з упевненістю приступати до улюбленої справи, наприклад вокалу, навіть якщо одного разу людині сказали, що слуху музичного у неї немає.  Починати навчання з вокалу я рекомендую з дихальних вправ, управлінням діафрагмою, чистотою інтонування та розвитком слуху.  Методики викладання всі дуже схожі і я використовую все найкраще з них, в легкій цікавій формі показую вокальні прийоми які в один момент розвивають найосновніші вокальні навички.  За свій стаж в вокальному мистецтві я навчилася різним фішках, які є моїми напрацюваннями.

Звичайно ж всі люди різні і у всіх різний розмовний тембр і вокальний тільки з цього я використовую індивідуальний підхід до кожного учня.  Кожна людина має різний енергетичний запас і з цього підхід мій різний, а мета у мене одна навчити вас красиво і якісно співати.

Мені подобаєтся працювати з дітками-вони мене надихають і з дорослими, так як це багато чого відкриває і в викладача і в учня.

Я слухаю різних виконавців для загального розвитку, хтось вражає голосом, а хтось харизмою, а хтось музикою, а ті хто вражають всім і відразу напишу далі: Lui Armstrong, Nina Simone, Whitney Houston, Tina Turner, Queen, Тіна Кароль, Алла Пугачова, Вів’єн Морт, Таяна, Діма Монатік, Constantin, а ще наша Українська народна пісня.

Репертуар справа не проста і дуууже улюблена, звичайно я прислухаюся до вибору учня, якщо ви самі підбирає собі пісню за своїми можливостями і ту яка лягає на ваш тембр, але все таки педагог має досвід в цій справі і він доводить, що часто учні  вибирають не те в силу того, що ще не вистачає досвіду, тому спочатку я прослуховую учня, а потім ми розмовляємо які виконавці вам подобаються і домовляємося яку пісню беремо.

Так як я люблю працювати на результат мої учні неодноразово ставали лауреатами та переможцями Всеукраїнських, районних, Міжнародних конкурсів, дві мої учениці вступили в Академію культури на артистів-вокалістів, деякі учні побороли страх сцени і придбали ті вокальні прийоми, які їх виділяють з натовпу, беруть участь в різних місцевих концертах, знайшли море позитиву і впевненості в собі.

Для мене питання сенсу викладання вокалу нескладний так як я з упевненістю в собі відкопала той факт, що я люблю допомагати людям розкривати їх творчий потенціал адже це так цікаво, люди стають розкутішими, навчаються жити повним енергетичним ключем.  Коли я бачу як змінюється звучання, настрій, енергетика учня-я стаю щасливішою.  Передати свої вміння це важливо і корисно!

Записатися на пробний урок:

(050) 763-09-81

Муза-надихає!