Замовити зворотній дзвінок

star-bg

Відгуки

і історії учнів

Нашому колективу «по плечу» зробити з будь-якого учня перлинку, тобто унікального, музично утвореного виконавця і, можливо, майбутню зірку світової сцени!

Любомир Гайдамака

підприємець

Якщо вам хочеться співати, то співайте! Якщо хочете бути щасливими, то будьте! Одразу посилайте тих улибанів на три веселих букви, котрі кажуть, що у вас не вийде бути щасливими, і що люди народжені для того, аби страждати! Школа вокала "МУЗА" - це не просто комерційний проект, де вчать співати. Це радше одна велика сім'я щасливих людей, котрі об'єднані однією спільною справою - робити музику та співати.

Надія Товпига

викладач з вокалу

собисто моя думка - співати - це здорово! Вмієш, не вмієш ... Навчитися можна всьому. Головне - від душі! А вчитися співати - це ще й приємно-корисне проведення часу, натхнення, нові можливості, шанс виразити себе і купа позитиву. Коли я приходжу до Музи, в якому б настрої не була, після заняття завжди виходжу зі школи з посмішкою на обличчі, приємними відчуттями в горлі і величезним бажанням вдосконалювати свої таланти. Дякую, Вам за вашу роботу!

Антон Голіков

IT сфера

Я встиг попрацювати з багатьма викладачами і з упевненістю можу сказати, що в студії "МУЗА" одні з кращих викладачів, з якими мені доводилося мати справу. Кожен викладач специфічний, у всіх є свій стиль, своя методіка.У мене було багато сумнівів і страхів перед тим, як вперше піти в школу вокалу. Тепер я розумію, що все це було марно. Бажаю вам не повторювати моїх помилок - чим раніше ви почнете, тим більше днів, хвилин і годин в життя ви будете співати красиво.

Ольга Лончакова

стиліст

Де брати енергію? Актуальне питання для багатьох. Багато відчувають брак енергії, і як наслідок спустошеність і безсилля перед повсякденними завданнями. Це відбувається через порушення балансу заповнення і віддачі енергії. Ситуацій, де ми віддаємо енергію, більш ніж достатньо, а як її заповнити вдається не кожному. Уже більше місяця моїм джерелом натхнення є уроки вокалу)

Відгук про викладача від Маргарити Розумец

співачка

Доброго всім дня!你好 (китайський друг має лайнкуті). Цей пост для тих, хто такоже хоче співати в Китаї і Взагалі для всіх. Продовження рубрики "Співаю в Китаї". Maybe I'll translate it later. Disculpe, no entiendo. So, якщо ви хочете співати в Китаї, і не тільки в Китаї, не під плюс (оригінальна фонограма з голосом, тобто включив касету Леді Гаги і пішов у танок з відкриванням рота)

Мама маленької учениці Лізи

Ліза 5 років

Хочу подякувати викладача студії вокалу "Муза" Галину Волощук, за талант викладати і зацікавлювати учнів. Наша сім'я переїхала до Києва з Харкова, і ми довго шукали школу для своєї маленької п'ятирічної донечки.

Відгук про школу вокалу від Віти Буценко

логіст

Всі мої коливання з приводу чи є у мене шанси навчиться потрапляти в ноти, красиво і впевнено співати, відпали після першого заняття. Хоча я ніколи не займалася музикою і при всіх переконаннях моєї сестри, йди на вокал, взагалі не була впевнена в собі і в своєму голосі, але дуже хотіла.

Відгук про школу від Ирини Андріївої

HR

Мрія про реалізацію мрії! Пропоную порахувати, скільки разів ви хотіли "щоб твої мрії обов'язково здійснилися". А як вони повинні реалізуватися? І хто в цьому може допомогти? Ці побажання звучать, як диво. 1. У дитинстві я вчилася в музичній школі: вокал, хор, фортепіано. У дорослому житті я закинула це заняття душі. Відчувала, що мені не вистачало музики, але не діяла.

Відгук про школу від Людмили Ткаченко та Ірини Карпенко

Маркетолог

Добрий день! Хочу висловити свою подяку викладачеві школи вокалу «Muza» Юрію Плугатарю. Цього літа моя подруга вийшла заміж і як зазвичай всі наші креативно - божевільні друзі придумували оригінальне привітання. Я з подругою вирішила привітати піфснею, ми ж так «красиво співаємо))» в караоке як нам здавалося. Але все ж вирішили сходити на курси підтягнути свої «Ідеальні вокальні дані» Чесно скажу, забивши в Гугл, подзвонила в першу ж потрапившуся школу, і як кажуть перша думка завжди правильна. Бо не помилилася не в школі не викладачеві. За короткий час (місяць) Юрій зробив неймовірне, навчив двох дівчаток співати і моментами тягнути високі ноти !!! Дякую вам!!

Таісія Шиянова

викладач англійської мови

Деякий час назад зрозуміла, що уроки у викладача по вокалу схожі зі сповіддю. Приходиш і все видно і все чути в пісні: - який в тебе настрій; - як ти спав; - коли ти їв; - що у тебе на душі зараз. Особливо останнім :)

Михайло Дирда

програміст

Що мені дуже подобається в школі вокалу "Муза" так це справжній індивідуальний підхід і дуже гнучкий графік відвідувань. Педагог приділяє масу уваги тим вокальним нюансам і технікам, які важливі для кожного конкретного учня.