Уроки вокалу для бізнесу

Корпоративний захід є невід’ємною частиною корпоративної культури. Завдяки корпоративів, колеги можуть спілкуватися в неформальній обстановці. Спільна підготовка до проведення корпоративу, наприклад – колективна підготовка і запис пісень, дозволяє команді згуртуватися, а ми допоможемо Вам в тому, як навчитися співати красиво і правильно.

Вокал – корпоративним клієнтам(для бізнесу)

Наша студія допомагає втілити мрії дорослих, якщо такі є. Ми здійснюємо навчання співу дорослих для корпоративних вечірок і просто для себе!

Навчання проводиться і з початківцями, і з професіоналами. Кожен може висловити свою індивідуальність, блиснути своїм талантом, реалізувати себе і внести нововведення в такі святкування. Фахівці нашої студії навчать вас, як красиво і по-особливому піднести себе.

Ми впевнені, що спів міцно об’єднує людей. Тому, ми пропонуємо таку послугу, як створення і запис пісні колективу. Наш колектив підготує пісні для вашого колективу згідно з тематикою корпоративу і покаже, як навчитися співати красиво!

Навчання співу в нашій школі вокалу – відмінна можливість якісно, швидко і з «родзинкою» підготувати і провести різні корпоративні заходи.

Звертайтеся до нас і ефективність не змусить себе чекати – згуртований талановитий співучий колектив гори зверне!

 

Як проходить підготовка

З кожним членом колективу, бажаючим виступити, ми готові займатися з усією відповідальністю. Ми можемо підготувати до корпоративного свята цікавий вокальний сценарій, прекрасно оформити індивідуальні номери працівників. В очах ваших клієнтів або партнерів, заздалегідь підготовлений за тематикою, вокальний номер буде виглядати просто казково. Тільки тоді кожен рядовий співробітник організації відчує себе невід’ємною частиною колективу.

Фото з корпоративу Світової Карти. Караоке турнір “Голос світової карти”, представники ресторану “Il Malino”. Підготовка номера в школі вокалу “МУЗА”. Учасники зайняли 2-е місце.