ПозвонитьПозвонить
Viber BotViber Bot
Telegram BotTelegram Bot
InstagramInstagram

Вплив уроків вокалу на фізичний і емоційний розвиток дітей віком 3-4 років


У минулій статті ми говорили про користь відвідування курсів вокалу для дітей віком 3-4 років. Тепер розглянемо більш детально, як саме впливає спів на фізичний і психологічний розвиток дитини.
Вплив уроків вокалу на фізичний розвиток і здоров’я дітей
Педіатри підтверджують, що уроки співу дуже благотворно впливають на фізичний розвиток дітей молодшого віку. Саме тому вони є обов’язковою складовою програми будь-якого дошкільного закладу нарівні із заняттями фізичною культурою. Згідно з медичними дослідженням, спів впливає на організм дитини в такий спосіб:
• Ритмічне діафрагмальне дихання під час уроків вокалу, бореться з розвитком астми та інших хвороб дихальної системи.
• У гортані людини є безліч рецепторів, а постановка голосу розвиває гортань, тим самим сприяє нормалізації роботи і зміцненню всього організму.
• Під час співу дітей виникають вібрації, частота яких може варіюватися від 70 до 3000 коливань за секунду. Це благотворно впливає на зміцнення імунітету та сприяє правильному розвитку внутрішніх органів.
• Розтягування звуків і вимова їх з різною частотою дозволяє вилікувати заїкання.
• Під час співу тіло дитини знаходиться в правильному природному положенні і звикає до нього. Це перешкоджає розвитку сутулості і викривлення хребта.
Вплив уроків вокалу на психологічний розвиток дітей
Психологічні дослідження показали, що під час співу в організмі людини виробляються ендорфіни, які підвищують настрій і допомагають боротися зі стресом. Малюки, які займаються вокалом менш вразливі і запальні. Вони набагато швидше вчаться контролювати свої емоції, ніж їх однолітки.
Робота в колективі вчить дитину взаємодії з оточуючими. Діти, які відвідують школу вокалу більш доброзичливі і комунікабельні в порівнянні з іншими. Вони швидше і простіше налагоджують контакти в новому середовищі, спокійніше і впевненіше спілкуються з іншими дітьми і дорослими.
Так що якщо ви хочете, щоб ваша дитина правильно розвивалася фізично і емоційно, неодмінно запишіть її в вокальну школу для дітей.

Муза-дійсно надихає.

субота листопад 30th, 2019
  • 0
Category: Статті