ПозвонитьПозвонить
Viber BotViber Bot
Telegram BotTelegram Bot
InstagramInstagram

Як ми можемо впливати на людей за допомогою голосу?


Голос є одним з основних інструментів взаємодії між людьми. Можна сказати головним інструментом. Протягом всієї еволюції люди могли спілкуватися один з одним за допомогою голосу. В результаті виникла мова. Тепер зміст повідомлень вкладається в слова. Однак саме звучання голосу, його тембр і забарвлення, як і раніше впливає на співрозмовників не менш, ніж словесна інформація.
Фахівці підтверджують, що успіх будь-якого публічного виступу на 40% залежить від звучання голосу оратора. Який би ємною і глибокої була мова, які б барвисті епітети не містила, якщо в голосі не звучатиме впевненість, публіка просто не стане слухати. Це правило стосується не тільки до виступів, а й до індивідуального спілкування.
Як голос впливає на стан людини в суспільстві
Гарний голос надає будь-якій людині чарівність і має в своєму розпорядженні. Багато людей «притягують» своєю манерою спілкування. Тому випадки, коли людина досягає успіху завдяки приємному і впевненому голосу не поодинокі. Так що запис в школу вокалу для дорослих для постановки голосу може не тільки дозволити навчитися красиво співати, а й допомогти просунутися по кар’єрних сходах або досягти успіху в певній сфері занять, пов’язаних з необхідністю комунікації з людьми.
Як навчитися керувати своїм голосом і впливати на інших людей
У школі вокалу Муза ви навчитеся керувати своїм голосом і навіть видозмінювати його. Під керівництвом грамотних педагогів з вокалу освоїте прийоми управління диханням, що дозволяють змінювати глибину, силу і діапазон звучання голосу. Розучуючи музичні композиції, зможете викликати у слухача найрізноманітніші почуття:
• радість,
• задума,
• смуток,
• тривогу і т.д.
Говорячи іншими словами, знайдете здатність впливати на іншу людину своїм голосом. А це обов’язково стане в нагоді не тільки під час виступу зі сцени, але і в інших сферах життя.

субота листопад 30th, 2019
  • 0
Category: Статті