ПозвонитьПозвонить
Viber BotViber Bot
Telegram BotTelegram Bot
InstagramInstagram

Як навчитися красиво рухатися і співати одночасно


Коли ви відвідуєте заняття вокалом в Києві, ви в основному нерухомо стоїте біля рояля.  Але школа вокалу Муза постійно влаштовує концерти, в яких беруть участь всі учні.  І варто заздалегідь подумати про те, як же ви будете виглядати на сцені.  В тому числі, як будете рухатися.

На перший погляд це здається важким – співати, не збиваючись з правильного ритму дихання, ще й рухатися при цьому.  Але насправді потрібно просто придбати цей навик.

Рух (танець) під час співу, притаманний людського роду ще з самих витоків його зародження.  Всі ми знаємо, що нарівні з полюванням і збиранням, стародавні люди обов’язковою частиною свого побуту вважали танці під власним звукоутворення.  Так що рух під час танцю є природним для всіх нас.

А в чому ж труднощі?

Що стосується підготовки виступу на сцені, то уроки вокалу для початківців викликають труднощі з репетицією рухів.  У співака і так в голові сотні завдань, які необхідно тримати в голові і не збитися.  А при цьому ще й думати як стати, сісти, спуститися сходами, повернути головою і махнути рукою … Здається нереальним.

Безумовно, відразу включити координацію і відчувати себе розкуто, досить складно.  Доведеться попрацювати над сценічним рухом.

Що робити?

Щоб опрацювати рухи, не обов’язково, щоб поряд був педагог по вокалу.  Звичайно, перед виступом ви обов’язково все разом повторите.  Але для початку можна позайматися і вдома.

Найпростіший і доступний спосіб – знайти в інтернеті кліп чи виступ під пісню, яку ви збираєтеся виконувати.  Переглянути кілька разів, помічаючи жести, міміку, повороти тіла.  Після цього відійти від екрану (музику залишити включеною), і спробувати порухатися так, як ви запам’ятали.  Саме як запам’ятали, перемежовуючи з власними рухами.  Тому що точне копіювання іншого виконавця буде виглядати безглуздим.

Спочатку ви можете відчувати себе скуто і незручно, навіть якщо ніхто інший вас не бачить.  Але через кілька повторень скутість пройде, і рухи стануть плавними і природними.  Краще робити їх біля дзеркала.  І не забувайте про міміку.

середа лютий 3rd, 2021
Category: Статті