ПозвонитьПозвонить
Viber BotViber Bot
Telegram BotTelegram Bot
InstagramInstagram

Як обрати школу вокалу?


Знайти школу вокалу – справжня проблема серед того безлічі вокальних студій, які існують на сьогоднішній момент. Знайти студію вокалу, яка підійде особисто вам і максимально розкриє ваші голосові можливості – відповідальне заняття.

За якими критеріями вибирати школу?

Перше – це наявність сайту, на якому повинна бути вся інформація про педагогів.

– Промо-матеріали, А точніше демо-відео педагогів з вокалу. Виберіть вподобаного вам, оцініть, як він / вона співає, голос і манеру. Зверніть увагу на репертуар.

– інформація про освіту педагогів школи вокалу. Корисно дізнатися, яку освіту у педагога з вокалу в даній музичній школі.

– Фото та відео учнів. Відео з звітних концертів студії, вокал учнів в аудіозаписі або спеціально зняті кліпи учнів багато скажуть про школу вокалу. Люди з хорошими голосами і амбіціями не стануть займатися у непрофесіоналів. Краще вибрати школу вокалу, де учні віддаються музиці з натхненням, видно їх потенціал. Адже вам спілкуватися з ними і їх педагогами в стінах школи. Цікавіше займатися в колі однодумців, які надихають своїм прикладом.

– пробний урок зараз доступний у всіх хороших школах вокалу. Ви познайомитеся з майбутнім педагогом, побачите і почуєте його, а він почує вас. Яким би не була людина професіоналом, ви можете не зійтися емоційно і психологічно. Ніхто не змушує займатися у того, хто вам не подобається. Спокійний психологічний настрій уроку вокалу і довірчі відносини з педагогом дуже важливо.

-місце розташування школи. Студія вокалу біля метро або в зручному районі краще тієї, до якої вам їхати дві години по пробках, а потім йти пішки двадцять хвилин, як вважаєте? Якщо дуже сподобалася певна школа, але вона розташована незручно, у вас буде все менше бажання туди добиратися і все більше причин залишитися вдома, якщо за вікном погана погода. Хоча це вже питання вашої мотивації – на що ви готові заради мрії навчитися співати?

– Унікальність школи вокалу. Студій багато, кожна шукає своє унікальне обличчя і хоче виділитися. Запитайте у адміністратора, коли будете записуватися на урок, в чому фішка їх школи. Шукайте «фішку», яка припаде вам до душі – вона буде працювати на вашу мотивацію повертатися в це місце знову і знову.

– скільки існує школа. Краще, якщо роки два-три. За цей час школа займе своє стійке місце, обзаведеться партнерами і зможе запропонувати вам більше креативного і цікавого.

Муза-дійсно надихає!

субота листопад 30th, 2019
  • 0
Category: Статті